Ogłoszenia Parafialne: IV Niedziela Wielkiego Postu – 11.03.2018

  1. Raz jeszcze dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę inwestycyjną z przeznaczeniem na zapłacenie rachunku za gaz za ogrzewanie kościoła i domu parafialnego oraz zapłacenie za nowe oświetlenie prezbiterium kościoła.
  2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o g. 18.00.
  3. W piątki zapraszamy na Drogę Krzyżową: dla dzieci o godz. 17.00; dla młodzieży i dorosłych o 18.30 po Mszy św. Gorzkie Żale odprawiamy w Niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15.
  4. Pod chórem Stowarzyszenie Miłosierdzia rozprowadza baranki z czekolady na stół wielkanocny, paschaliki, kartki świąteczne oraz ciekawe książki…
  5. Jak co roku prosimy o wolne datki na zakup kwiatów do Bożego Grobu. Ofiary można wrzucać do skarbon przy wyjściu…
  6. Koło Misyjne przypomina o akcji zbierania ciekawych-nowych fantów na rzecz misji w Beninie. Wszystkie je można składać do kosza pod obrazem Miłosierdzia Bożego.
  7. Na stronie internetowej Parafii św. Anny i na kartkach wyłożonych na stolikach przy wyjściu, które można zabrać do domów, została podana informacja o możliwości ofiarowania Parafii swojego 1% w rozliczeniu podatkowym z Urzędem Skarbowym i przekazania go poprzez Organizację Pożytku Publicznego – Fundację wspierającą wrocławskie Parafie. Prosimy Was o wsparcie swojej Parafii również i w ten sposób.

Wystarczy w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego PIT wpisać numer KRS :

0000080096

  1. W sobotę – 17 marca br. – o godz. 9.30 w domu parafialnym rozpoczną się kolejne zajęcia w ramach Szkoły Biblijnej. Przypominamy uczestnikom o tych zajęciach.
  2. Za tydzień na wszystkich Mszach świętych rozpoczniemy dla naszej Parafii rekolekcje wielkopostne. Program podamy w przyszłą Niedzielę.
  3. Prasa katolicka do nabycia przy wyjściu u pana kościelnego.