Ogłoszenia Parafialne: Wielkanoc – 01.04.2018

Zdrowych, błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego i radości serc, że życie wieczne  przygotował nam Chrystus Pan – życzą Księża duszpasterze – Księża Misjonarze św. Wincentego a Paulo Parafii św. Anny na Oporowie.

  1. Jutro II Dzień Świąt. Msze św. jak w każdą Niedzielę: o 7.30, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00. Ofiary zbierane tym dniu na tacę, będą przeznaczone na katolickie uczelnie w Polsce.
  2. Bardzo serdecznie dziękujemy Wam wszystkim za wspólnie przeżycie Wielkiego Tygodnia – Triduum Paschalnego. Dziękujemy za ofiary pieniężne na utrzymanie kościoła, za ofiary na kwiaty i dekoracje Bożego Grobu i Ciemnicy. Dziękujemy Pani Joli za wykonane dekoracje w kościele, przygotowanie ołtarzy. Dziękujemy Pani Krysi za dokładne posprzątanie kościoła; Pani Irence za świeże i czyste obrusy na ołtarz. Panu kościelnemu za wszelkie wykonane prace. Dziękujemy chórowi JESTEM i Panu Organiście za oprawę muzyczną i piękne śpiewy. Ministrantom i lektorom za piękne asysty. Młodzieży Maryjnej za udział w liturgii. Kapłanom za trud spowiedzi i poprowadzenie liturgii.
  3. Nowenna przed Urocz. Miłosierdzia Bożego w tygodniu przed Mszą św. o godz. 7.00.
  4. Koło Misyjne spotka się po środowej Nowennie, a Stowarzyszenie Miłosierdzia w czwartek po Mszy o 18.30 w domu parafialnym.
  5. W I piątek – 6 kwietnia – spowiedź dla dzieci od 16.00. O 16.30 Msza św. dla nich. Spowiedź dla dorosłych rano o 7.00 i popołudniu od 17.30.

Chorych naszej Parafii, odwiedzą księża z Najświętszym Sakramentem w piątek od 9.00.

  1. W I sobotę – 7 kwietnia – o 19.00 rozpoczniemy czuwanie przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego. Msza św. będzie o 20.00 i potem zaśpiewamy Apel Jasnogórski.

Cały program poprowadzi grupa parafialna Czciciele Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy.

  1. W przyszłą Niedzielę – 08 kwietnia – jako Niedzielę Miłosierdzia Bożego – o godz. 15.00 zostanie odprawione specjalne nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, połączone ze zmianą Tajemnic Żywego Różańca. Zapraszamy wszystkich Parafian, a zwłaszcza Czcicieli Bożego Miłosierdzia i całe Koło Żywego Różańca.

Wydrukowany artykuł o Niedzieli Miłosierdzia Bożego, został wyłożony na stoliku przy wyjściu z kościoła. Prosimy go zabrać do swoich domów.

  1. Prasę katolicką prosimy nabyć u Pana kościelnego przy wyjściu.
  2. Do wieczności odeszli z Parafii: śp. Bernard Skowron i śp. Alina Pawlin

1% dla swojej Parafii: 

KRS 0000080096