Ogłoszenia Parafialne: 4 Niedziela Wielkanocna – 22.04.2018

  1. Dzisiaj jeszcze zapraszamy na popołudniowe spotkanie z misjonarzem z Beninu – ks. Jakubem Hilerem CM w domu parafialnym o godz. 16.00. Będzie możliwość porozmawiania, obejrzenia slajdów, stawiania pytań.
  2. W poniedziałek przypada Uroczystość św. Wojciecha – głównego patrona Polski. W czwartek zaś św. Marka Ewangelisty.
  3. W środę Nowenna ku czci NMP Nieustającej Pomocy. Po tej Nowennie odbędzie się spotkanie Apostolatu Maryjnego w domu parafialnym.
  4. Jest dużo wolnych intencji mszalnych w tym tygodniu. Zachęcamy do zamawiania Mszy św. w swoich potrzebach.
  5. W przyszłą Niedzielę Stowarzyszenie Miłosierdzia zbierać będzie wolne datki na rzecz ubogich w naszej Parafii.
  6. Osoby samotne, potrzebujące indywidualnego wsparcia towarzyskiego mogą liczyć na pomoc dorosłych wolontariuszy przy naszej Parafii. Prosimy, aby zgłaszały się do księdza proboszcza.

OGŁOSZENIA  SPOŁECZNE:

  • Komisariat Policji przy ul. Grabiszyńskiej przestrzega starsze osoby, aby nie dać się naciągać oszustom na tzw. metodę na wnuczka. Co tydzień Policja odnotowuje oszustwa na kilkaset  tysięcy złotych, a są nimi poszkodowane głownie osoby starsze.
  • W siedzibie Rady Osiedla Oporów we środy w godzinach od 00-18.00 działa Klub Seniora. Mieszkańcy spotykają się w celach towarzyskich , planują wspólne wyjścia do teatru, do kina, razem wyjeżdżają na wycieczki.

Zachęcamy naszych Seniorów do przyłączenia się do tego Klubu. Każda nowa osoba jest mile widziana.

  • Rada Osiedla Oporów chciałaby serdecznie zaprosić mieszkańców Oporowa w dniu 04.2018 r /we wtorek/ do Sali Sesyjnej w Sukiennicach. W godzinach od 13.00-16.30 będzie miała miejsce prezentacja prac projektowych i debata publiczna z udziałem ekspertów. Tematem tego spotkania będzie przyszłość Parku Sportowego na Oporowie przy ulicy Harcerskiej. Serdecznie zapraszamy.
  • Niebawem rozpocznie się w Centrum Historii Zajezdnia przy ul. Grabiszyńskiej 184, projekt dedykowany paniom w wieku 50+. W ramach naszych działań, pragniemy zaprosić Panie – mieszkanki Wrocławia – do opowiedzenia swoich wspomnień związanych z przybyciem do naszego miasta. Wspólnie chcemy poznawać historie Pań, razem z nimi ubrać je w słowa a następnie spisać oraz zaprezentować w ciekawej formie artystycznej.

1% dla swojej Parafii: 

KRS 0000080096