Ogłoszenia Parafialne: VI Niedziela Wielkanocna – 06.05.2018

 1. Dzisiaj – w niedzielę – zapraszamy jeszcze na Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca połączone z majówką o godz. 17.15.

Litanie loretańską śpiewamy w tygodniu po Mszy św. wieczornej o godz. 18.30.

 1. Spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się w poniedziałek po Mszy św. i nabożeństwie majowym ok. 19.00 w domu parafialnym. Zapraszamy.
 2. W poniedziałek także Msza św. wypominkowa za naszych drogich zmarłych o godz. 18.00. Prosimy wypisać imiona swoich bliskich zmarłych, które zostaną odczytane przed tą Mszą.
 3. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam. Po Niej spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja w domu parafialnym.
 4. W środę przypada Uroczystość św. Stanisława Kostki – Głównego Patrona Polski. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie w tym dniu o godz. 18.00.
 5. Stowarzyszenie Miłosierdzia spotka się w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 w domu parafialnym.
 6. Spowiedź dla dzieci komunijnych, rodziców oraz chrzestnych będzie w sobotę –

12 maja – od godz. 9.00 do 11.00.

Uroczystość I Komunii św., odbędzie się w przyszłą niedzielę – 13 maja – o godz. 11.00.  Uprzejmie prosimy Parafian o wybieranie w tym dniu innej pory Mszy św. niż 11.00, aby kościół był wolny dla Rodzin dzieci komunijnych.

W przyszłą Niedzielę – 13.05.2017 – Msza św. o godz. 12.30 zostanie odprawiona wyjątkowo o godz. 13.00 ze względu na Uroczystość I Komunii św. i dużą liczbę dzieci przystępujących do tej Uroczystości.

 1. Tegoroczne – pierwsze nabożeństwo Fatimskie będzie połączone ze śpiewem litanii loretańskiej i zostanie odprawione w Niedzielę 13 maja o 17.15. Zapraszamy.
 2. Do dnia 16 maja do godz. 13.00 można składać zużyty sprzęt elektroniczny typu: telewizory, pralki, radia, komputery itd. na placu przy kościele obok kosza na śmieci. W ten sposób możemy pomoc Siostrom Misjonarkom, które zbierają pieniądze na cele charytatywne na misjach. Więcej o tej akcji Kościoła katolickiego znajdziemy na plakacie przed kościołem.
 3. W przyszłą Niedzielę taca inwestycyjna będzie przeznaczona na zapłacenie rachunku wyrównawczego za gaz za ogrzewanie kościoła i domu parafialnego oraz na drobne inwestycje w Parafii.
 4. Prasę katolicką prosimy nabywać u Pana kościelnego przy wyjściu.
 5. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Stanisław Korczak i śp. Andrzej Walaszczyk ….