Ogłoszenia Parafialne: Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego – 13.05.2018

  1. Najbliższy tydzień to tzw. Biały Tydzień dla dzieci I Komunii św. Zapraszamy wszystkie dzieci, Rodziców i Dziadków na Msze św. o godz. 18.00 i nabożeństwa majowe.
  2. Tegoroczne – pierwsze nabożeństwo Fatimskie będzie połączone ze śpiewem litanii loretańskiej i zostanie odprawione dzisiaj o godz. 17.15. Zapraszamy.
  3. Raz jeszcze dziękujemy za ofiary na tacę inwestycyjną z przeznaczeniem na zapłacenie rachunku wyrównawczego za gaz za ogrzewanie kościoła i domu parafialnego oraz na drobne inwestycje.
  4. W środę po Nowennie i nabożeństwie majowym o godz.19.00 spotkanie organizacyjne dla uczestników pielgrzymki do Gietrzwałdu, św. Lipki i Niepokalanowa. Obecność obowiązkowa, a zaprasza ks. Andrzej.
  5. Do środy – czyli do dnia 16 maja do godz. 13.00 można składać zużyty sprzęt elektroniczny typu: telewizory, pralki, radia, komputery itd. na placu przy kościele obok kosza na śmieci. W ten sposób możemy pomoc Siostrom Misjonarkom, które zbierają pieniądze na cele charytatywne na misjach. Więcej o tej akcji Kościoła katolickiego znajdziemy na plakacie przed kościołem.
  6. Spowiedź dla dzieci Rocznicy I Komunii św., rodziców oraz chrzestnych będzie w sobotę od godz. 9.00 do 10.00.

Uroczystość Rocznicy I Komunii św., odbędzie się w przyszłą niedzielę – 20 maja – o godz. 11.00.  Uprzejmie prosimy parafian o wybieranie w tym dniu innej pory Mszy św. niż 11.00, aby kościół był wolny dla Rodzin dzieci rocznicowych.

  1. Przypominamy, iż kolejne zajęcia Szkoły Biblijnej już w sobotę – 19 maja – o godz. 9.30 w domu parafialnym.
  2. W sobotę także rozpoczniemy modlitewne czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Od g. 19.00 indywidualne czuwanie w ciszy przed Najświętszym Sakramentem. Po 45 min. wspólne modlitwy i śpiewy, a o godz. 21.00 Apel Jasnogórski i Msza św. Całość zakończymy ok. godz. 22.00. Zapraszamy do udziały w tym czuwaniu wszystkich Parafian i wszystkie grupy parafialne.
  3. Jest dużo wolnych intencji mszalnych w tym tygodniu. Zachęcamy do zmawiania Mszy św. w różnych swoich potrzebach.
  4. Prasę katolicką prosimy nabywać u Pana kościelnego przy wyjściu.