Ogłoszenia Parafialne: Niedziela Zesłania Ducha Świętego – 20.05.2018

  1. Włączamy się w Uroczystość 100-lecia Niepodległości Polski poprzez pielgrzymowanie do Sanktuariów Maryjnych. W piątek, 25 maja wyruszy pielgrzymka naszej Parafii do Gietrzwałdu, Św. Lipki i do Niepokalanowa. Odjazd autokaru sprzed kościoła o godz. 6.00 rano. Prosimy o punktualne przybycie.
  2. Spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się w poniedziałek po Mszy św. wieczornej ok. 19.00 w domu parafialnym. Zapraszamy nowe osoby do włączenia się w tą ciekawą grupę parafialną.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisanie swoich intencji również na kartkach. Po Nowennie zapraszamy na spotkanie Koło Misyjne do domu parafialnego.
  4. Jest dużo wolnych intencji mszalnych w tym tygodniu. Zachęcamy do zamawiania Mszy św. w różnych swoich potrzebach.
  5. W przyszłą Niedzielę Stowarzyszenie Miłosierdzia zbierać będzie ofiary do puszek na rzecz pomocy ubogim w naszej Parafii.
  6. Uprzejmie prosimy o przynoszenie do zakrystii płatków kwiatów na Uroczystość Bożego Ciała. Zapraszamy także małe dziewczynki z Rodzicami do sypania kwiatów podczas tej Uroczystości. Próba sypania kwiatków odbędzie się we wtorek 29 maja i środę 30 maja o godz. 19.00 przed kościołem.
  7. Prasę katolicką prosimy nabywać u Pana kościelnego przy wyjściu.