Ogłoszenia Parafialne: XVI Niedziela zwykła 22.07.2014

  1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. o godz. 18.00. Prosimy o wypisanie swoich intencji do Matki Bożej na kartkach.
  2. W przyszłą Niedzielę – 29 lipca – nasza Parafia przeżywać będzie doroczny odpust ku czci naszej Patronki – św. Anny. Suma Odpustowa zostanie w tym dniu odprawiona o godz. 12.30 przez misjonarza z Francji – ks. Adama Sejbuka CM.

Już dzisiaj pomyślmy o spowiedzi, by w tym dniu możliwe było przyjecie Komunii św. i zyskanie odpustu zupełnego. Możliwość spowiedzi przed naszym parafialnym Odpustem będzie dodatkowo w piątek i sobotę o 7.00 rano i popołudniu już od 17.30.

  1. Prasę katolicką prosimy nabywać u Pana kościelnego przy wyjściu.
  2. OGŁOSZENIE SPOŁECZNE :

Zapraszamy na spotkanie z poseł Mirosławą Stachowiak-Rozecką – kandydatką na Prezydenta Miasta Wrocławia, które odbędzie sie we wtorek 24.07.2018 o godz. 18.30 w sali domu parafialnego. Zostaną na nim poruszone problemu dotyczące osiedla Oporów oraz możliwości ich rozwiązania. Poseł będzie odpowiadała również na pytania mieszkańców naszego Osiedla. ZAPRASZAMY !!!

  1. W minionym tygodniu do wieczności odszedł nasz Parafianin – śp. Piotr SZYRY …