Ogłoszenia Parafialne: XXII Niedziela zwykła – 02.09.2018

  1. Dzisiaj jeszcze odprawimy Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca o godz. 17.15.
  2. Mszę św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego, odprawimy w poniedziałek 3 września o godz. 8.00 dla Szkoły Podstawowej nr. 15 i uczniów jeszcze Gimnazjum. Zapraszamy do modlitwy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli.
  3. W poniedziałek także zapraszamy na Mszę św. wypominkową za drogich zmarłych o godz. 18.00. Prosimy o wypisanie na kartkach imion swoich zmarłych, które następnie odczytamy przed tą Mszą św.
  4. W środę zapraszamy o 18.00 na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisanie na kartkach swoich próśb do Matki Bożej.

Po Nowennie zapraszamy na spotkanie Koło Misyjne do domu parafialnego.

  1. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek września. Prosimy o wypisanie swoich próśb do Boga przez pośrednictwo św. JP II do księgi przed jego obrazem.

Chorych odwiedzą księża z Najświętszym Sakramentem w I piątek września od godz. 9.00. W I piątek spowiedź św. rano o godz. 7.00. Popołudniu dla dzieci od godz. 16.00. O 16.30 Msza św. dla nich. Spowiedź popołudniowa dla młodzieży i dorosłych będzie od godz. 17.30.

  1. W przyszłą niedzielę – 9 września – na Mszy św. dziecięcej o 11.00, będziemy świecić tornistry i wszelkie przybory szkolne dla dzieci naszej Parafii. Prosimy Rodziców o dopilnowanie, aby dzieci przyniosły ze sobą wszelkie przybory szkolne. Będą nagrody dla dzieci.
  2. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.
  3. W minionym tygodniu do wieczności odeszli z Parafii – śp. Bohdan Tyszkiewicz  i  śp.  Mariusz Stasiewicz…