Ogłoszenia Parafialne: 31 Niedziela zwykła – 04.11.2018

  1. Dzisiaj jeszcze zapraszamy na Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca połączone z Wypominkami o godz. 17.15.
  2. We wtorek odbędzie się spotkanie Stowarzyszenia Miłosierdzia o godz. 18.30 po wieczornej Mszy św. Zapraszamy.
  3. Można jeszcze zabierać kartki na listopadowe wypominki za naszych drogich zmarłych, które są wyłożone na stolikach. Prosimy wypisywać imiona swoich zmarłych czytelnie i wrzucać te kartki do skarbon przy wyjściu.

Informujemy, iż nabożeństwa wypominkowe odprawiamy codziennie do niedzieli 11 XI o 17.30 i Mszę św. za tych wyczytanych zmarłych.

  1. W przyszłą Niedzielę 11 listopada – przypada Narodowe Święto Niepodległości. Zostanie w tym dniu odczytany List Biskupów Polski.

Z kolei Parafia nasza zaprasza w tym dniu na przedstawienie patriotyczne       i śpiew pieśni patriotycznych naszego Chóru JESTEM oraz występ oporowskiej młodzieży o godz. 16.30.

Równocześnie nie zapomnijmy w modlitwach o naszej Ojczyźnie. Niech na naszych domach załomocą biało-czerwone flagi.

  1. Za tydzień II Niedziela miesiąca. Stąd niedzielne ofiary składać będziemy na tacę inwestycyjną. Serdecznie dziękujemy już dzisiaj za wszelką okazywaną pomoc w prowadzeniu i utrzymaniu kościoła oraz domu parafialnego.

Obecnie trwają prace wysokościowe przy usuwaniu glonów z dachówki kościoła od strony północnej.

  1. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.
  2. OGŁOSZENIE SPOŁECZNE:

Drodzy Duszpasterze, Czcigodni Parafianie…w imieniu Rady Osiedla Oporów pragniemy serdecznie zaprosić zarówno Wszystkich naszych Misjonarzy, jak i mieszkańców Oporowa na Piknik pod Mamutem, który się odbędzie 10 listopda w sobotę w godzinach 11-15 w nowym parku przy ul. Bukowskiego z wejściem od strony lipowej alejki. Po czterech latach pracy, w której wspierała nas cała Parafia, przyszedł czas na podziękowania i dzielenie się radością z pierwszych sukcesów. Biorąc pod uwagę wielkość mamuta wynik jest imponujący, godny Oporowa i naszej wspólnoty. Zapewniamy katering, ale zachęcamy też do podzielenia się własnymi wypiekami albo owocami z ogrodu. Chcielibyśmy wspólnie rozpocząć zabawy w naszym Slężańskim Mamucie. Serdecznie ZAPRASZAMY – Rada Osiedla Oporów.