Ogłoszenia Parafialne: 32 Niedziela zwykła – 11.11.2018

  1. Dzisiaj jeszcze zapraszamy na przedstawienie patriotyczne i śpiew pieśni patriotycznych wszystkich nas wraz z naszym Chórem JESTEM oraz młodzieżą oporowską o godz. 16.30. Przyjdźmy licznie na to ważne wydarzenie.
  2. Krąg Biblijny zaprasza na kolejne spotkanie z Pismem świętym do domu parafialnego w poniedziałek – 12 listopada – o godz. 18.30. Krąg Biblijny otwarty jest na nowe osoby. Zachęcamy do włączenia się w tą grupę parafialną.
  3. We wtorek Msza św. w int. Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam o godz. 18.00. Następnie odbędzie się spotkanie w domu parafialnym. Zapraszamy.
  4. Serdecznie dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę inwestycyjną. Obecnie trwają prace wysokościowe przy usuwaniu glonów z dachu kościoła od strony północnej.
  5. Od przyszłej Niedzieli rozpoczniemy już sprzedaż świec Caritasu na stół wigilijny, opłatków, baranków oraz kalendarzy na 2019 rok i kartek świątecznych.
  6. Również w przyszłą Niedzielę będzie można po raz kolejny wesprzeć misję w Beninie. Będą zbierane przez Koło Misyjne ofiary do puszek na ten cel.
  7. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.
  8. W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza Parafianka – śp. Jagoda Janicka …