Ogłoszenia Parafialne: 34 Niedziela zwykła – 25.11.2018 – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

  1. Krąg Biblijny zaprasza na kolejne spotkanie z Pismem świętym do domu parafialnego w poniedziałek – 26 listopada – o godz. 18.30. Krąg Biblijny otwarty jest na nowe osoby. Zachęcamy do włączenia się w tą grupę parafialną.
  2. W środę zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Prosimy o wypisywanie swoich intencji na kartkach. Po Nowennie spotkanie Apostolatu Maryjnego w domu parafialnym. Zapraszamy.
  3. Od czwartku – 29.11.18r – w ramach porannego nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego odprawiana będzie nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP. Nowenna odprawiana będzie do piątku – 07.12.2018.

W I sobotę grudnia o godz. 7.00 Msza św. wynagradzająca NSPJ i Niep. Sercu Maryi, z prośbą o zatwierdzenie w całym Kościele I-ch sobót m-ca oraz o błog. Boże na wieczorną adorację. Od 19.00 rozpocznie się czuwanie do godz. 21.00. O godz. 20 Msza św., podczas której można będzie podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Więcej na ten temat można wyczytać w broszurze wyłożonej na stoliku pod chórem. Tam też są informację o przygotowywanym nabożeństwie na Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – tzw. Godzinie Łaski – w sobotę – 8 grudnia – w południe.

  1. Zachęcamy już do nabywania poświęconych opłatków na stół wigilijny, świec Caritasu, kartek świątecznych, kalendarzy misyjnych oraz książeczek do nabożeństwa. Wszystko to do nabycia pod chórem.
  2. Dzisiaj można po raz kolejny wesprzeć biednych w naszej Parafii. Po Mszy św. będą zbierane przez Stowarzyszenie Miłosierdzia ofiary do puszek na ten właśnie cel.
  3. Można już zamawiać intencje Mszy świętych na nowy 2019 rok w zakrystii bądź kancelarii parafialnej.
  4. W przyszłą Niedzielę rozpoczniemy Adwent. Odprawimy wtedy Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca o godz.17.15.
  5. Uprzejmie prosimy jak co roku o wolne datki na zakup choinek i świątecznych dekoracji naszego kościoła z racji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Ofiary pieniężne można wrzucać do skarbon przy wyjściu. Bardzo Wam dziękujemy.
  6. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.
  7. W minionym tygodniu odeszły do wieczności nasze Parafianki –  śp. Wiesława(ona) Kądzik i śp. Ewa Hanak