Ogłoszenia Parafialne: III Niedziela Adwentu – 16.12.2018

  1. Program rekolekcji został wydrukowany na kartkach wyłożonych na stolikach i umieszczony też w internecie na stronie naszej Parafii. Został także już podany kalendarz wizyty duszpasterskiej KOLĘDY.
    Prosimy o zgłaszanie się nowych mieszkańców z nowych osiedli i bloków do zakrystii lub kancelarii w celu zapisania się na kolędę, a przez to także wpisania się do grupy Parafian św. Anny na Oporowie.
  2. Roraty dla dzieci i dorosłych odprawimy w tym tygodniu od poniedziałku do środy o 16.30 ze względu na rekolekcje. Prosimy wszystkie dzieci o przynoszenie ze sobą lampionów na Roraty. Zwracamy się także z prośbą do Rodziców o przysyłanie dzieci na to piękne adwentowe nabożeństwo. Od czwartku roraty będą już o 18.00.
  3. W bocznej kaplicy są jeszcze do nabycia poświęcone opłatki, kartki świąteczne. Zachęcamy do ich nabywania.
  4. Uprzejmie prosimy o wolne datki na zakup choinek i wszelkiej dekoracji Świąt Bożego Narodzenia dla wystroju naszego kościoła. Ofiary pieniężne można wrzucać do skarbon przy wyjściu. Serdecznie dziękujemy.
  5. Jest w tym tygodniu bardzo dużo wolnych intencji mszalnych. Zachęcamy i zapraszamy do zamawiania Mszy św. w swoich różnych potrzebach.
  6. Prasa katolicka jest do nabycia u pana kościelnego przy wyjściu.