Ogłoszenia Parafialne: Boże Narodzenie – 25.12.2018

Drodzy Parafianie i wszyscy Goście !!!

         My, Księża Misjonarze św. Wincentego a Paulo – posługujący w tym oporowskim kościele, pragniemy w tym jakże radosnym dniu, złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech waszym udziałem stanie się wszelkie ludzkie dobro i wszelkie szczęście. Niech Bóg w osobie Jezusa Chrystusa pomnoży wiarę waszą. Niech małżonkowie wrócą do pierwszej miłości, niech ludzie starsi będą bardzo szanowani, niech chorzy cieszą się pomocą życzliwych im osób. Niech wszystkie dzieci i młodzież kochają swoich Rodziców i będą im posłuszni.

 My wszyscy, bądźmy więcej uśmiechnięci, bądźmy bardziej dla siebie serdeczni i doznajmy wszyscy jeszcze większej serdeczności od innych. Niech Boży Syn wszystkich Was błogosławi i strzeże w swej Boskiej Opatrzności teraz i przez cały Nowy Rok. Szczęść Wam Boże !!!

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Wam, Drodzy Parafianie za ofiary na rzecz zakupu choinek i dekoracji. Dziękujemy Panom, pomagającym ustawiać choinki, budować szopkę. Z serca dziękujemy Pani Joli Grabiec za wystrój świąteczny i wszelkie dekoracje Bożonarodzeniowe w naszym kościele. Dziękujemy również osobom ze Stowarzyszenia Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo, za pomoc w rozprowadzaniu świec Caritasu, opłatków, kartek świątecznych. Dziękujemy Pani Krysi sprzątającej ten kościół na Święta. Dziękujemy Panu kościelnemu, Panu Organiście.  Wszystkim wyrażamy serdecznie Bóg zapłać !!!

  1. Jutro drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. Msze jak w każdą Niedzielę – czyli o 30; 9.30; 10.30 w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Karmelkowej; o 11.00, 12.30 i 18.00.
    Jutro, ofiary na tacę będą przeznaczone na katolickie uczelnie w naszej Ojczyźnie.
  2. Od piątku – 28 XII – rozpoczniemy Wizytę Duszpasterską czyli Kolędę. Kolęda w tygodniu zaczynać się będzie od godz. 00; w soboty do południa od godz. 9.00 i popołudniu od 15.00. W Niedzielę od 15.00.
    Prosimy, aby w domach na stołach był przygotowany biały obrus, stał krzyż, świece, woda święcona – którą można zabierać z przedsionka kościoła.
  3. Nasza Parafia otrzymała pewną pulę biletów na przedstawienie BETLEJEM Wrocławskie w hali Orbita, które odbędzie się w sobotę 12 br o godz. 18.00.
    Prosimy o zgłaszanie się do zakrystii chętnych na to piękne Bożonarodzeniowe przedstawienie.
  4. Serdecznie zapraszamy wszystkie małżeństwa , które w tym roku obchodziły okrągły jubileusz swego małżeństwa tzn.5-10-15-25 i więcej na Mszę św. w Niedzielę Świętej Rodziny – 30 XII – o godz. 12.30. Po mszy św. odbędzie się spotkanie w Domu Parafialnym. Prosimy o zapisywanie się w zakrystii.