Ogłoszenia Parafialne: 3 Niedziela Zwykła – 27.01.2019

  1. Koło Biblijne spotka się w poniedziałek 28 stycznia o godz. 18.30 w domu parafialnym. Mile będą widziane nowe osoby pragnące rozważać Pismo Święte.
  2. W środę zapraszamy na Nowennę ku czci NMP Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisanie swoich próśb do Matki Bożej na kartkach. Po Nowennie spotkanie Apostolatu Maryjnego w domu parafialnym.
  3. W I piątek spowiedź dla dzieci od 16.00. O 16.30 Msza św. dla nich. Spowiedź dla dorosłych rano o 7.00 i popołudniu od 17.30.

Chorych naszej Parafii odwiedzą księża z Najświętszym Sakramentem w I piątek od 9.00.

  1. W sobotę wypada w liturgii Kościoła Święto Ofiarowania Pańskiego zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Jest to również I sobota miesiąca. Msze św. z kazaniami będą w tym dniu: o godz. 7.00; 9.00; 18.00 i 20.00 z udziałem Wspólnoty Agalliasis. Prosimy o przyniesienie ze sobą w tym dniu świec.
  2. W I sobotę lutego o godz. 7.00 Msza św. wynagradzająca NSPJ i Niep. Sercu Maryi, z prośbą o zatwierdzenie w całym Kościele I sobót m-ca oraz o błog. Boże na wieczorną adorację. Także w najbliższą sobotę – 2 lutego – rozpocznie się adoracja Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie od 19.00. Zapraszamy !!!
  3. Po dzisiejszych Mszach św. można wesprzeć wolnymi datkami pracę i misję Księży Misjonarzy w Papui Nowej Gwinei. Datki są zbierane do puszek przy wyjściu.
  4. Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca odprawimy w przyszłą Niedzielę
  5. 3 lutegoo godz. 17.15. Również w przyszłą Niedzielę – Stowarzyszenie Miłosierdzia zbierać będzie ofiary pieniężne do puszek na rzecz pomocy ubogim w naszej Parafii.
  6. Na stronie internetowej Parafii św. Anny i na kartkach wyłożonych na stolikach przy wyjściu, które można zabrać do domów, została podana informacja o możliwości ofiarowania Parafii swojego 1% w rozliczeniu podatkowym z Urzędem Skarbowym i przekazania go poprzez Organizację Pożytku Publicznego – Fundację wspierającą wrocławskie Parafie. Prosimy Was o wsparcie swojej Parafii również i w ten sposób.
  7. W ostatnim tygodniu do wieczności odszedł z naszej Parafii śp. Tadeusz Mikulski ….

1% dla swej Parafii
KRS 0000080096