Ogłoszenia Parafialne: 5 Niedziela Zwykła – 10.02.2019

  1. Raz jeszcze serdecznie dziękujemy za ofiary na tacę z przeznaczeniem na zapłacenie rachunku za gaz za ogrzewanie kościoła i domu parafialnego. Kwota rachunku do zapłaty przez Parafię wynosi 6.100 zł.
  2. Jutro – w poniedziałek – przypada wspomnienie NMP z Lourdes. Jest to także Światowy Dzień Człowieka Chorego. Stąd w naszym kościele będzie dodatkowa Msza św. o godz. 9.00 z możliwością przyjęcia Sakramentu Namaszczenia Chorych.
  3. We wtorek spotka się Koło Przyjaciół Radia Maryja na Mszy św. o 18.00 i w domu parafialnym po tej Mszy. Zapraszamy.
  4. W środę zapraszamy na Nowennę ku czci NMP Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisanie swoich próśb do Matki Bożej również na kartkach.
  5. W przyszłą Niedzielę gościć będziemy zespół muzyczny kierowany przez naszego Misjonarza – ks. Andrzeja Gieronia CM. Zespół zagra i zaśpiewa na wszystkich Mszach św., a dodatkowy koncert będzie o godz. 16.15. Więcej szczegółów na plakacie
  6. Na stronie internetowej Parafii św. Anny i na kartkach wyłożonych na stolikach przy wyjściu, które można zabrać do domów, została podana informacja o możliwości ofiarowania Parafii swojego 1% w rozliczeniu podatkowym z Urzędem Skarbowym i przekazania go poprzez Organizację Pożytku Publicznego – Fundację wspierającą wrocławskie Parafie. Prosimy Was o wsparcie swojej Parafii również i w ten sposób.
  7. Prasa katolicka do nabycia u pana kościelnego przy wyjściu.
  8. W ostatnim tygodniu do wieczności odeszła z naszej Parafii:  śp. Bronisława Ciesielska ….

1% dla swej Parafii

KRS 0000080096