Ogłoszenia Parafialne Niedziela Wielkanocna – 21.04.2019

Zdrowych, błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego i radości serc, że życie wieczne  przygotował nam Chrystus Pan – życzą Księża duszpasterze – Księża Misjonarze św. Wincentego a Paulo Parafii św. Anny na Oporowie.

 1. Jutro II Dzień Świąt. Msze św. jak w każdą Niedzielę: o 7.30, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00. Ofiary zbierane tym dniu na tacę, będą przeznaczone na katolickie uczelnie w Polsce.
 2. Bardzo serdecznie dziękujemy Wam wszystkim za wspólnie przeżycie Wielkiego Tygodnia – Triduum Paschalnego. Dziękujemy za ofiary pieniężne na utrzymanie kościoła, za ofiary na kwiaty i dekoracje Bożego Grobu i Ciemnicy. Dziękujemy Pani Joli za wykonane dekoracje w kościele, przygotowanie ołtarzy. Dziękujemy Pani Krysi za dokładne posprzątanie kościoła; Pani Irence za świeże i czyste obrusy na ołtarz. Panu kościelnemu za wszelkie wykonane prace. Dziękujemy chórowi JESTEM i Panu Organiście za oprawę muzyczną i piękne śpiewy. Ministrantom i lektorom za piękne asysty. Młodzieży Maryjnej za udział w liturgii. Kapłanom za trud spowiedzi i poprowadzenie liturgii.
 3. Nowenna przed Urocz. Miłosierdzia Bożego w tygodniu przed Mszą św. o godz. 7.00.
 4. W I sobotę – 7 kwietnia – o 19.00 rozpoczniemy czuwanie przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego. Msza św. będzie o 20.00 i potem zaśpiewamy Apel Jasnogórski.
  Cały program poprowadzi grupa parafialna Czciciele Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy.
 5. Zapraszamy na wieczorną adorację Najświętszego Sakramentu w Wigilię Święta Miłosierdzia Bożego. Początek w sobotę o godz. 19.00. Szczegóły na plakacie.
  Natomiast w przyszłą Niedzielę – 28 kwietnia – jako Niedzielę Miłosierdzia Bożego – o godz. 15.00 zostanie odprawione specjalne nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  Zapraszamy wszystkich Parafian, a zwłaszcza Czcicieli Bożego Miłosierdzia.
  Wydrukowany artykuł o Niedzieli Miłosierdzia Bożego, został wyłożony na stoliku przy wyjściu z kościoła. Prosimy go zabrać do swoich domów.
 6. Spotkanie dla uczestników pielgrzymki, która odbędzie się w maju, będzie w poniedziałek 29 kwietnia o godz. 18.30 w domu parafialnym. Prosimy o obowiązkowe przybycie – szczegóły u ks. Andrzeja.
 7. Prasę katolicką prosimy nabyć u Pana kościelnego przy wyjściu.
 8. Do wieczności odszedł z Parafii: śp. Andrzej Lewandowicz ….

1% dla swojej Parafii:
KRS 0000080096