Ogłoszenia Parafialne: 17 Niedziela zwykła – 28.07.2019 Odpust ku czci Patronki Parafii – św. Anny

  1. Parafia nasza, przeżywając doroczny odpust ku czci św. Anny, serdecznie dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do jego uświetnienia.
    Dziękujemy O. Andrzejowi Madejowi – z Zakonu Ojców Oblatów, pracującemu w Turkmenistanie, za wygłoszone Słowo Boże, modlitwę i chęć przeżycia go wraz z naszą oporowską Parafią. Dziękujemy parafianom za modlitwę i obecność, pani, która udekorowała kwiatami kościół, pani która posprzątała kościół. Dziękujemy chórowi, panu kościelnemu, panu organiście. Wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać !!!
  2. W środę o 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisanie na kartkach swoich próśb do MB Nieustającej Pomocy.
  3. W I sobotę sierpnia o godz. 7.00 Msza św. wynagradzająca NSPJ i Niep. Sercu Maryi, z prośbą o zatwierdzenie w całym Kościele I sobót m-ca oraz o błog. Boże na wieczornąadorację. Również w najbliższą sobotę – 3 sierpnia – rozpocznie się wieczorna adoracja Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie od 19.00. Zapraszamy do licznego udziału.
  4. Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca odprawimy w przyszłą – pierwszą niedziele sierpnia o godz. 17.30. Zapraszamy.
  5. Stowarzyszenie Miłosierdzia zbiera dziś do puszek wolne datki na rzecz pomocy ubogim w naszej Parafii.
  6. Prasę katolicką czyli GOŚCIA NIEDZIELNEGO I NIEDZIELĘ, z licznymi ciekawymi artykułami prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.