Ogłoszenia Parafialne: 31 Niedziela zwykła – 03.11.2019

 1. Dzisiaj jeszcze zapraszamy na Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca połączone z wypominkami za zmarłych o godz. 17.15.
 2. Można jeszcze zabierać kartki na listopadowe wypominki za naszych drogich zmarłych, które są wyłożone na stolikach. Prosimy wypisywać imiona swoich zmarłych bardzo czytelnie i wrzucać te kartki do skarbon przy wyjściu.Informujemy, iż nabożeństwa wypominkowe odprawiamy od Dnia Zadusznego – do niedzieli 10 XI o 17.30 przed wieczorną Mszą św. Za zmarłych, wyczytanych w danym dniu, będzie sprawowana Msza św. o 18.00.
 3. W gablotach zostały wywieszone do przypomnienia warunki zyskania odpustu zupełnego, aż do 8 listopada włącznie. Prosimy o zapoznanie się z nimi i przypomnienie sobie. Pomagajmy naszym zmarłym i duszom w czyśćcu cierpiącym.
 4. Krąg Biblijny spotka się w poniedziałek – 04.11 br. o godz. 18.30 w domu parafialnym. Zapraszamy nowe osoby.
 5. Chorych odwiedzą księża z Najświętszym Sakramentem w piątek 08.11 br. od godz. 9.00.
 6. W sobotę – 09.11 br. o godz. 7.00 Msza św. wynagradzająca NSPJ i Niep. Sercu Maryi, z prośbą o zatwierdzenie w całym Kościele I-ch sobót m-ca oraz o błog. Boże na wieczorną adorację. Również w najbliższą sobotę – 9 listopada – o 19.00 rozpocznie się wieczorna adoracja Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. O 20.00 będzie Msza św.
 7. Za tydzień w Niedzielę taca inwestycyjna będzie przeznaczona na dokończenie prac wykończeniowych ostatniego piętra domu parafialnego. Chcemy także odebrać budynek domu parafialnego w Nadzorze Budowlanym.
 8. OGŁOSZENIA SPOŁECZNE:
  A) Po Mszach św. zbierane są wolne datki do puszek na rzecz odnowy kaplicy rzymskokatolickiej na wrocławskim dworcu PKP. Wolontariusze tej akcji dziękują.
  B) Rada Osiedla Oporów zaprasza dzisiaj jeszcze na Koncert Zaduszkowy t. „Wielcy Nieobecni” – czyli szlagiery nieżyjących artystów polskiej muzyki rozrywkowej. Koncert odbędzie się o godzinie 19.00 w tutejszym kościele.
 9. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.