Ogłoszenia Parafialne: 33 Niedziela zwykła – 17.11.2019

 1. Dzisiaj z woli papieża Franciszka przeżywamy Światowy Dzień Ubogiego. Nasze Stowarzyszenie Miłosierdzia zbiera wolne datki do puszek na rzecz domu pomocy samotnej matki w Żaganiu. Wymaga on gruntownego remontu i przystosowania dla kobiet z dziećmi, które doznają przemocy. Dom ten należy do Stowarzyszenia Miłosierdzia działającego w Polsce. Prosimy o pomoc w tej sprawie.
 2. W środę zapraszamy o 18.00 na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisanie na kartkach swoich próśb do Maryi.
  Po Nowennie odbędzie się spotkania Koła Misyjnego w domu parafialnym. Zapraszamy.
 3. Nasza Parafia pragnie zorganizować pielgrzymkę do Ziemi Świętej w przyszłym roku – pod koniec marca 2020. Będzie to czas Wielkiego Postu i możliwość zobaczenia na własne oczy miejsc związanych z życiem Pana Jezusa i historią naszego zbawienia. Bliższe informacje znajdziemy na plakatach, folderach i w zakrystii u ks. proboszcza.
  Zachęcamy do udziału wszystkich naszych Parafian i osoby spoza Parafii. Zapisy po Mszach św. w zakrystii .
 4. Przypominamy o oddawaniu dziś deklaracji z chęcią przyjęcia pielgrzymów na spotkanie młodych z Taize. Można jeszcze zabierać takie deklaracje ze stolika przy wyjściu, a po ich wypełnieniu by je zwrócić do ks. Piotra.
  W przyszłą Niedzielę na wszystkich Mszach św. brat Bernard ze wspólnoty Taize opowie nam o całym dziele Taize. Serdecznie zapraszamy.
 5. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.