Ogłoszenia Parafialne: 34 Niedziela zwykła – 24.11.2019 – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

 1. Krąg Biblijny zaprasza na kolejne spotkanie z Pismem świętym do domu parafialnego w poniedziałek – 25 listopada – o godz. 18.30. Krąg Biblijny otwarty jest na nowe osoby. Zachęcamy do włączenia się w tą grupę parafialną.
 2. W środę zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Prosimy o wypisywanie swoich intencji na kartkach. Po Nowennie spotkanie Apostolatu Maryjnego w domu parafialnym. Zapraszamy.
 3. Od piątku – 29.11.19r – w ramach porannego nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego odprawiana będzie nowenna przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP. Nowenna odprawiana będzie do soboty – 07.12.2019.
 4. Zachęcamy do nabywania już poświęconych opłatków na stół wigilijny, świec Caritasu, kartek świątecznych, kalendarzy misyjnych oraz książeczek do nabożeństwa. Wszystko to do nabycia pod chórem.
 5. Można już zamawiać intencje Mszy świętych na nowy 2020 rok w zakrystii bądź kancelarii parafialnej.
 6. W przyszłą Niedzielę – 01.12 br – rozpoczniemy Adwent. Odprawimy wtedy Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca o godz.17.15.
 7. Uprzejmie prosimy jak co roku o wolne datki na zakup choinek i świątecznych dekoracji naszego kościoła z racji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Ofiary pieniężne można wrzucać do skarbon przy wyjściu. Bardzo Wam dziękujemy.
 8. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.
 9. Stowarzyszenie Miłosierdzia zaprasza na Wigilię dla ubogich naszej Parafii. Prosimy o kontakt z Paniami z tego Stowarzyszenia.
 10. Nasza Parafia pragnie zorganizować pielgrzymkę do Ziemi Świętej w przyszłym roku – pod koniec marca 2020. Będzie to czas Wielkiego Postu i możliwość zobaczenia na własne oczy miejsc związanych z życiem Pana Jezusa i historią naszego zbawienia. Bliższe informacje znajdziemy na plakatach, folderach i w zakrystii u ks. proboszcza. Zachęcamy do udziału wszystkich naszych Parafian i osoby spoza Parafii. Zapisy po Mszach św. w zakrystii.
  Pierwsze spotkanie organizacyjne już w najbliższy piątek – 29 11.br – po Mszy św. wieczornej w domu parafialnym. Zapraszamy zapisanych już uczestników i chętnych do wyjazdu.
 11. W imieniu Parafii dziękujemy Panom, którzy w minionych dniach wymieniali na wysokości żarówki oświetlenia prezbiterium. Dziękujemy także Panu Czesławowi Lewickiemu za pomoc w posprzątaniu liści na terenie wokół kościoła.
 12. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi Parafianie –  śp. Bogusław Nowak i śp. Stanisław Wojewódzki