Ogłoszenia Parafialne: Boże Narodzenie – 25.12.2019

Życzymy wszystkim tutaj zgromadzonym, przybyłym gościom i drogim parafianom, ludziom chorym i samotnym, kochanym dzieciom i drogiej młodzieży – aby Boże Dziecię wam błogosławiło, a życie wasze szczęściem dla innych było, aby święta Rodzina nad wami czuwała i łaskami was obdarzała: zdrowiem i radością, pokojem i miłością, aby niczego wam nie brakowało, a serce wasze miłością pałało. Niech wam Jezus Malusieńki zawsze błogosławi i do nieba zaprowadzi. Amen.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Wam, Drodzy Parafianie za ofiary na rzecz zakupu choinek i dekoracji. Dziękujemy Panom, pomagającym ustawiać choinki, budować szopkę. Z serca dziękujemy Pani Joli Grabiec za wystrój świąteczny i wszelkie dekoracje Bożonarodzeniowe w naszym kościele. Dziękujemy również osobom ze Stowarzyszenia Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo, za pomoc w rozprowadzaniu świec Caritasu, opłatków, kartek świątecznych. Dziękujemy Pani Krysi sprzątającej ten kościół na Święta. Pani Irence za czyste obrusy. Dziękujemy Panu kościelnemu, Panu Organiście.  Wszystkim wyrażamy serdecznie Bóg zapłać !!!

Jutro drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. Msze jak w każdą Niedzielę – czyli o 7.30; 9.30; 10.30 w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Karmelkowej; o 11.00, 12.30 i 18.00.

Jutro, ofiary na tacę będą przeznaczone na katolickie uczelnie w naszej Ojczyźnie.

Od soboty – 28 XII – rozpoczniemy Wizytę Duszpasterską  czyli Kolędę. Kolęda w tygodniu zaczynać się będzie od godz. 16.00; w soboty do południa od godz. 9.00 i popołudniu od 15.00. W Niedzielę od 15.00.

Prosimy, aby w domach na stołach był przygotowany biały obrus, stał krzyż, świece, woda święcona – którą można zabierać z przedsionka kościoła.

Nasza Parafia otrzymała pewną pulę biletów na przedstawienie BETLEJEM Wrocławskie w hali Orbita, które odbędzie się w sobotę 11.01.2020 o godz. 18.00.

Prosimy o zgłaszanie się do zakrystii chętnych na to piękne Bożonarodzeniowe przedstawienie.

Serdecznie zapraszamy wszystkie małżeństwa , które w tym roku obchodziły okrągły jubileusz swego małżeństwa tzn.5-10-15-25  i więcej na Mszę św. w Niedzielę Świętej Rodziny – 30 XII – o godz. 12.30. Po mszy św. odbędzie się spotkanie w dolnym kościele. Prosimy o zapisywanie się w zakrystii.