Ogłoszenia Parafialne: Niedziela Zwykła – 19.01.2020

  1. W poniedziałek ostatnia już Kolęda w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Karmelkowej.
  2. Od wtorku będą już wieczorne Msze św. o godz. 18.00. W środę zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
  3. Już dzisiaj zapraszamy naszych Drogich Parafian na wspólne śpiewanie Kolęd z chórem naszej Parafii – JESTEM – dnia 2 lutego w Święto Ofiarowania Pańskiego o godz. 18.00 na Mszy św. i bezpośrednio po niej.
  4. Za tydzień – tradycyjnie w ostatnią Niedzielę miesiąca – Stowarzyszenie Miłosierdzia św. Wincentego, zbierać będzie wolne datki na rzecz pomocy ubogim w naszej Parafii.
  5. Przy wyjściu z kościoła na stolikach wyłożone są kartki z nr. KRS odnośnie 1% w rozliczeniu podatkowym i możliwością przekazania go poprzez Fundację pożytku publicznego dla swojej Parafii św. Anny. Możemy te kartki zabierać do domów. Równocześnie serdecznie dziękujemy za wolne datki 1% na rzecz swojej parafii.
    Wystarczy w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego PIT wpisać numer KRS :
    0000080096
  6. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.