Ogłoszenia Parafialne: 7 Niedziela Zwykła – 23.02.2020

 1. Po dzisiejszych Mszach św. można wesprzeć wolnymi datkami ubogich w naszej Parafii. Ofiary do puszek zbiera Stowarzyszenie Miłosierdzia św. Wincentego.
 2. Najbliższa środa – 26.02.2020 – to tzw. ŚRODA POPIELCOWA, która rozpoczyna w Kościele Katolickim Okres Wielkiego Postu. Msze św. z kazaniami i obrzędem posypania głów popiołem będą w środę o godz. 7.00; 9.00; 16.30; 18.00 i 20.00.
  Przypominamy iż w tym dniu wszystkich wiernych, którzy ukończyli 14 rok życia aż do śmierci, obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Natomiast wiernych w wieku od ukończenia 18 roku życia do rozpoczęcia 60 roku życia, obowiązuje dodatkowo post, polegających powstrzymaniu się od spożywania mięsa oraz ograniczenia się do spożycia jednego posiłku do syta i dwóch niepełnych (Kan.1252 KPK ).
  W piątki Wielkiego Postu zapraszamy na Drogę Krzyżową: dla dzieci o godz. 17.00; dla młodzieży i dorosłych ok. 18.30 po Mszy św. wieczornej.
  Gorzkie Żale odprawimy w Niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15.
 3. Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca odprawimy w przyszłą Niedzielę 1 marca – o godz. 17.15.
 4. Na stronie internetowej Parafii św. Anny i na kartkach wyłożonych na stolikach przy wyjściu, które można zabrać do domów, została podana informacja o możliwości ofiarowania Parafii swojego 1% w rozliczeniu podatkowym z Urzędem Skarbowym i przekazania go poprzez Organizację Pożytku Publicznego – Fundację wspierającą wrocławskie Parafie. Prosimy Was o wsparcie swojej Parafii również i w ten sposób.
 5. Prasa katolicka do nabycia u pana kościelnego przy wyjściu.
 6. Do wieczności odeszła z naszej Parafii: śp. Stefania Krasulak ….

1% dla swej Parafii

KRS 0000080096