Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII Niedzielę Zwykłą 06.09.2020

 1. W poniedziałek, 7 września, na mszy św. o godzinie 18stej mamy szczególną okazję pomodlić się prosząc o Boże Miłosierdzia dla zmarłych z naszych rodzin, naszych przyjaciół – msza św. WYPOMINKOWA.
 2. W tym tygodniu wspominamy w liturgii Kościoła:
  • Wtorek, 8 września – święto Narodzenia N.M.P.
  • Środa, 9 września – wspomnienie bł. Fryderyka Ozanam, założyciela Konferencji św. Wincentego a Paulo
  • Piątek , 11 września – wspomnienie św. Jana Gabriela Perboyre – szczególnego Patrona naszej modlitwy w czasie pandemii
 3. W przyszłą niedzielę, 13 września, Uroczystość I Komunii św. dzieci z naszej parafii. Ze względu na bezpieczeństwo sanitarne będziemy przeżywać to szczególne spotkanie Jezusa w życiu człowieka w sakramencie Eucharystii na mszy św. o godz. 11.00 – pierwsza grupa i o godzinie 12.30 – druga grupa. Serdecznie prosimy, aby w tę niedzielę wybrać inną godzinę mszy św., dając możliwość bezpiecznego przeżycia I Komunii św. dzieciom i ich rodzinom.
 4. W niedzielę, 20 września o godzinie 11stej rocznica I Komunii św. Osoby zainteresowane prosimy kierować zapytania do katechetów p. Marka lub ks. Piotra.
 5. W przyszłą niedzielę tzw. składka inwestycyjna. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła można zobaczyć płytę piaskowca, z którego będzie wykonany cokół wokół kościoła.
 6. Zachęcam do korzystania z sakramentu pojednania – spowiedzi św. przed mszą św.