Ogłoszenia parafialne – 27 Niedziela – 07.10.2012

1. Nabożeństwo zmiany tajemnic Żywego Różańca dzisiaj o godz. 17.00. Różaniec w tygodniu dla dzieci – od poniedziałku do piątku – o godz. 17.15. Dla młodzieży i dorosłych o godz. 18.30. Natomiast w soboty i niedziele o godz. 17.00.

2. Przygotowujących się do małżeństwa informujemy, że katechezę przedmałżeńską w naszej parafii rozpoczynamy dzisiaj o godz. 19.30 w Domu Parafialnym. Spotkania odbywać się będą w soboty i niedziele. Następna katecheza w naszej parafii dopiero na wiosnę.

3. Osoby, które zapisały się na film z mszy św. telewizyjnej w naszej Parafii, proszone są po odbiór w zakrystii.

4. Pan Jakub Choros – nasz nowy organista, zagra dzisiaj koncert organowy – po mszy św. wieczornej o godz. 18.00. Zapraszamy wszystkich Parafian.

5. Dziewczynki, które chciałyby śpiewać w scholii parafialnej na mszy dla dzieci o godz. 11.00, proszone są o zgłaszanie się do ks. Edwarda. Prosimy rodziców o pomoc w tej sprawie.

6. Od 28 grudnia do 2 stycznia w Rzymie odbędzie się Europejskie Spotkanie Młodych, organizowane przez wspólnotę Taize. Wszystkie chętne osoby naszej parafii – w wieku od 17 do 35 lat – zapraszamy na spotkanie informacyjne w piątek po mszy św. i różańcu – około godziny 19.15 w zakrystii. Adres e-mailowy do organizatora znajduje się również na plakacie w gablocie przed kościołem. Jest to piękny sposób na zakończenie starego i rozpoczęcie nowego roku, a także okazja do wspólnej modlitwy z Ojcem Świętym- Benedyktem XVI przy grobach Apostołów.

7.  Przed kościołem, po lewej stronie, została zamontowana tablica parafialna na klepsydry o zmarłych. Uprzejmie prosimy, aby wewnątrz tej gabloty wieszać tylko informacje o zmarłych osobach. Klepsydry mocujemy specjalnymi magnesami, przesuwając wcześniej przeźroczystą pleksę

8. Za tydzień II Niedziela miesiąca. Ofiary na tacę, będą przeznaczone na dalsze prace związane z dziełem rozbudowy naszego kościoła i spłatę długu. Już teraz dziękujemy Wam za wszelką okazywaną pomoc. Dziękujemy za kontynuowanie wpłat pieniężnych na konto bankowe Parafii.

9. W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza parafianka śp. Marianna Bielesza. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Jej wieczne spoczywanie.