Ogłoszenia Parafialne 28 Niedziela zwykła – 14.10.2012

1. Bardzo dziękujemy Wam wszystkim za dzisiejsze ofiary na tacę, z przeznaczeniem na dzieło rozbudowy naszego kościoła i spłatę długu. Dziękujemy za wpłaty pieniężne na konto parafialne. Równocześnie bardzo prosimy, aby pamiętać o potrzebie utrzymania swojego kościoła i domu parafialnego.

2.  Różaniec w tygodniu: dla dzieci – od poniedziałku do piątku – o godz. 17.15. Dla młodzieży i dorosłych o godz. 18.30. Natomiast w soboty i niedziele o godz. 17.00.

3. Zbliża się powoli miesiąc listopad – miesiąc modlitw za swoich bliskich zmarłych. Stąd prosimy o zabieranie kartek na wypominki ze stolika i wypisywanie czytelne imion swoich zmarłych. Kartki z wypisanymi imionami zmarłych wraz z dobrowolnymi ofiarami wrzucamy do skarbon pod chórem. Będą sprawowane msze się wypominkowe za tych zmarłych z wyczytaniem imion Waszych krewnych i przyjaciół.

4.  Osoby, które zapisały się na film z mszy św. telewizyjnej w naszej Parafii, proszone są po odbiór w zakrystii.

5.  Dziewczynki, które chciałyby śpiewać w scholii parafialnej na mszy dla dzieci o godz. 11.00, proszone są o zgłaszanie się do ks. Edwarda. Prosimy rodziców i dziadków o pomoc w tej sprawie.

6. Dziękujemy za ofiary składane do puszek na rzecz funduszu papieskiego dla uzdolnionej polskiej młodzieży z ubogich rodzin.

7. Koło misyjne będzie miało swoje pierwsze spotkanie po wakacjach w najbliższą środę po mszy Nowennowej w Domu Parafialnym.

8. Informujemy, iż tegoroczny marsz mężczyzn zbliża się wielkimi krokami. Będzie to już trzecia edycja tej wyjątkowej, gromadzącej samych mężczyzn inicjatywy.                     Dnia 21 października 2012 r. w godzinach popołudniowych ulicami pięknego Wrocławia przejdą mężczyźni z tegorocznym przesłaniem marszu „ MOCNI WIARĄ”. Marsz zostanie poprzedzony Mszą św. w kościele św. Wojciecha na pl. Dominikańskim o godz. 14.30.   Zgromadzeni mężczyźni ponownie stworzą maszerującą wspólnotę, która na pierwszym miejscu w swoim życiu stawia żywego Boga. Pewni, że z tego faktu wynikają we właściwej kolejności następne priorytety takie jak: właściwy sposób życia czy odpowiedzialna troska o rodzinę i Ojczyznę. Serdecznie zapraszamy mężczyzn naszej Parafii do wzięcia udziału w tej pięknej i ważnej inicjatywie. Więcej informacji na plakacie.

9. Prasę katolicką można nabyć u Pana kościelnego Tomasza, przy wyjściu z kościoła.

10. W tych dniach odeszli do wieczności z naszej Parafii: śp. Krzysztof Sarapata oraz śp. Leszek Zajączkowskiwieczne odpoczywanie racz im dać Panie….