Ogłoszenia Parafialne – 33 niedziela zwykła – 18.11.2012

1. Dziękujemy serdecznie za ofiary pieniężne złożone przez Was, Drodzy Parafianie w ostatnią niedzielę na rzecz rozbudowy naszego kościoła i spłatę długu.

Była to kwota 11.250 zł. Dziękujemy także wszystkim za wpłacane pieniądze na konto parafialne. Bóg zapłać !

2. Nabożeństwo wypominkowe za Waszych bliskich zmarłych dzisiaj i przez wszystkie niedziele listopada o godz. 17.00.

3. Osoby zapisane i chętne do udziału w Kole Kręgu Biblijnego przy naszej Parafii, pragnące pogłębić swoją wiedzę o Piśmie św. i zarazem modlić się nim, proszone są na pierwsze spotkanie – za tydzień w poniedziałek – 26 listopada br. po mszy wieczornej ok. 18.30 do Domu Parafialnego.       

4. Są jeszcze wolne intencje mszalne w tym tygodniu. Zapraszamy do zamawiania Mszy świętych w różnych Waszych potrzebach.

5. Za tydzień w niedzielę – 25 listopadaprzypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Będzie odczytany we wszystkich kościołach list Episkopatu Polski. Ofiary zbierane do puszek przy wyjściu w tym dniu, będą przeznaczone na rozbudowę i budowę nowych kościołów w naszej Archidiecezji Wrocławskiej.

6. W tym tygodniu w liturgii będziemy wspominać:

  • w poniedziałek błog. Salomeę
  • we wtorek św. Rafała Kalinowskiego
  • w środę Ofiarowanie NMP
  • w czwartek św. Cecylię – patronkę śpiewu i muzyki kościelnej
  • w sobotę świętych męczenników wietnamskich

7. Biblioteka szkolna przy tutejszym Gimnazjum ogłasza:  Dnia 23.11.12 (w piątek) o godzinie 18.00 odbędzie się w bibliotece szkolnej wykład profesora Instytutu Matematycznego, Uniwersytetu Wrocławskiego, mieszkańca Oporowa – Marka Bożejki. Temat wykładu – “Muzyka a matematyka“. Serdecznie zapraszamy!

8. Wychodząc z kościoła, prosimy zabrać nowy numer gazetki parafialnej oraz nabyć u pana kościelnego Tomasza prasę katolicką.