Ogłoszenia Parafialne – 34 Niedziela zwykła – 25.11.2012 – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Nabożeństwo wypominkowe za naszych bliskich zmarłych dzisiaj o godz. 17.00.

2. Osoby zapisane i chętne do udziału w Kole Kręgu Biblijnego przy naszej Parafii, pragnące pogłębić swoją wiedzę o Piśmie św. i zarazem modlić się nim, proszone są na pierwsze spotkanie – już jutro w poniedziałek – 26 listopada br. po mszy wieczornej do Domu Parafialnego.

3.  Od czwartku – 29 listopada – w ramach porannego nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego, odprawiana będzie Nowenna przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP. Nowenna potrwa do piątku – 7 grudnia.     

4. W sobotę – 1 grudnia o godz. 19.30 rozpocznie się nocna adoracja Najświętszego Sakramentu. Podczas Mszy św. o godz. 20.00 można będzie podjąć duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Informacje o tej Adopcji, czym ona jest, zawierają broszury wyłożone na stoliku pod chórem.

5. Są jeszcze wolne intencje mszalne w tym tygodniu. Zapraszamy do zamawiania Mszy świętych w różnych Waszych potrzebach.

6. Ofiary pieniężne, zbierane dzisiaj do puszek przy wyjściu – tak jak było zapowiadane tydzień temu – są przeznaczone zgodnie z decyzją Księdza Arcybiskupa,  na rozbudowę i budowę nowych kościołów w naszej Archidiecezji Wrocławskiej.

7. W piątek przypada święto św. Andrzeja Apostoła.

8. Chorych z naszej Parafii odwiedzą Księża z Najświętszym Sakramentem w najbliższą sobotę od godz. 9.00.

9. Grupa twórców oporowskich zaprasza wszystkich Oporowian na wystawę-kiermasz, która odbędzie się 28 i 29 listopada od godz.16.00 w Szkole Podstawowej nr 15. Wystawa objęta jest patronatem Szkoły Podstawowej nr 15 i Rady Osiedla Oporów.

10. Nabożeństwo zmiany Żywego Różańca będzie w przyszłą Niedzielę o godz.17.00. Zaprasza wszystkich ks. Edward.

11. Wychodząc z kościoła, prosimy zabrać nowy numer gazetki parafialnej oraz nabyć u pana kościelnego prasę katolicką.