Ogłoszenia Parafialne Niedziela Objawienia Pańskiego – Trzech Króli – 06.01.2013

1. Dzisiaj nabożeństwo zmiany Żywego Różańca o godz. 17.00. Zapraszamy !!!

2. We wtorek – 8 stycznia – o godz. 7.00 Msza św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji Trwam. Wieczorem o 17.30 odbędzie się w Domu Parafialnym spotkanie opłatkowe Koła Przyjaciół Radia Maryja i Czcicieli Miłosierdzia Bożego.

3.Wspólnota ewangelizacyjno-modlitewna naszej Parafii – AGALLIASIS zaprasza osoby, które pragną pogłębić swoje życie duchowe, rozpoznać w sobie dary Ducha Świętego oraz odkryć piękno modlitwy Pismem Św. na Seminarium Odnowy Wiary. Jest to cykl 12 spotkań przy naszej Parafii – w każdy piątek aż do 22 marca 2013 roku. Spotkania rozpoczynać się będą o godz. 19.00 w dolnym kościele. Na czas trwania seminarium organizatorzy zapewniają opiekę nad dziećmi. Więcej informacji znajdziemy na licznych plakatach.

4. Przyszła niedziela będzie drugą miesiąca. Ofiary pieniężne będziemy zbierać na rzecz dalszej spłaty długu związanego z dziełem rozbudowy naszego kościoła. Już dziś dziękujemy za zrozumienie i ofiarność serc. Równocześnie informujemy, iż można wpłacać swoje ofiary pieniężne, rozliczając się z Urzędem Skarbowym, odliczając od podatku swoje wydatki w ramach ofiar na rzecz: CELE KULTU RELIGIJNEGO. Za wszelką finansową pomoc serdecznie Wam dziękujemy !!!

5. Jest dużo wolnych intencji mszalnych w najbliższym tygodniu. Można zamawiać różne intencje w zakrystii po mszach świętych lub w kancelarii. Zachęcamy i zapraszamy !!!

6. W minionym tygodniu odszedł do wieczności nasz Parafianin – śp. Stanisław Półtoraczyk …