Ogłoszenia Parafialne 16 Niedziela zwykła – 21.07.2013

1. Informujemy Drogich Parafian, iż składka budowlana ostatniej niedzieli wyniosła prawie 8 tys. zł. Z serca dziękujemy Wam wszystkim, także osobom wpłacającym na konto bankowe Parafii.

2. W środę Nowenna ku czci NMP Nieustającej Pomocy o 18.00. Prosimy wypisać swoje intencje do Matki Bożej na kartkach.

3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy wspominać:

  • jutro św. Marię Magdalenę
  • we wtorek św. Brygidę, patronkę Europy
  • w środę św. Kingę
  • w czwartek św. Jakuba Apostoła
  • w piątek Świętych Joachima i Annę – Rodziców NMP

4. W przyszłą niedzielę Parafia nasza przeżywać będzie odpust ku czci św. Anny. Na sumie odpustowej o 12.30 kazanie wygłosi ks. Proboszcz Mirosław Dziegiński – proboszcz z Bielan. Oprawę muzyczną zapewni nasz chór Parafialny „JESTEM”.

Przygotowaniem do tej uroczystości niech będzie nasza spowiedź i Komunia św.

W piątek będziemy spowiadać dodatkowo – rano od 7.00 i popołudniu od 17.30. Skorzystajmy z tej możliwości, aby w niedzielę przyjąć Komunię św. i zyskać odpust zupełny. W uroczystość naszej Parafii – odprawimy specjalne nabożeństwo, za wszystkie rodziny naszej wspólnoty o godz. 17.15. Serdecznie już dziś zapraszamy.

5. Prasę katolicką prosimy nabywać w zakrystii, gdyż Pan kościelny jest na urlopie.