Ogłoszenia Parafialne 24 Niedziela zwykła – 15.09.2013

1. W środę Nowenna ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 18.00. Prosimy wypisać swoje intencje na kartkach.

2. Wciąż zapraszamy nowe osoby, lubiące śpiewać, do naszego parafialnego chóru JESTEM. Szczególnie mile widziani będą panowie. Chętnych prosimy do zakrystii po Mszach świętych.

3. Zapraszamy do korzystania z Poradni Rodzinnej przy naszej Parafii. Zachęcamy zwłaszcza  Rodziców dzieci z wadami wymowy do korzystania z porad logopedy. Szczegóły działania tej Poradni znajdziemy w gablotach i na stronie internetowej Parafii.

4. Po przerwie wakacyjnej zapraszamy na Krąg biblijny – jutro po wieczornej Mszy świętej do Domu Parafialnego. Rok Wiary skłania nas do pogłębienia wiedzy na temat Pana Boga i jego słów zapisanych w ST i NT. Serdecznie zapraszamy.

5. Zapraszamy także młodsze osoby do Stowarzyszenia Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo. Nie wystarczą tylko dobre słowa, potrzebna jest także bardzo konkretna pomoc drugiemu człowiekowi. Zechciejmy znaleźć czas i służyć pomocą ludziom w potrzebie w naszej Parafii. Zaprasza ks. Proboszcz osoby chętne pomagać, po każdej Mszy św. do zakrystii.

6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ubiegło niedzielne ofiary na rzecz rozbudowy Kościoła i dalszą spłatę długu. Parafianie złożyli na ten cel 9.500 zł. Dziękujemy !!!

Ks. Proboszcz poinformuje Parafian o spłacanym długu i ważnych sprawach Parafii, w następną niedzielę – 22 września br. – na wszystkich Mszach świętych.

7. Informujemy Drogich Parafian, iż pan Organista – Jakub Choros – wróci do nas pod koniec września. Wciąż trwa jego rehabilitacja po wypadku samochodowym i dłużej Jego nieobecności. Cieszymy się, iż wraca Pan Jukub do zdrowia i będą na nowo Msze św. w tygodniu i w niedziele ze śpiewem i grą na organach.

8. Informacja dla Rodziców dzieci szkolnych i samych dzieci. Za tydzień na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcimy dzieciom tornistry i wszystkie przybory szkolne. Będzie także dla dzieci miła niespodzianka. Zachęcamy więc, aby dzieci szkolne przyniosły w niedzielę tornistry i przybory szkolne na Mszę św. dziecięcą.

9. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego.

10. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi Parafianie: śp. Jerzy Gieryń i śp. Jan KonopDobry Jezu, a nasz Panie …