Ogłoszenia Parafialne 29 Niedziela zwykła – 20.10.2013

1. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować kilku Panom z naszej Parafii na czele z Panem kościelnym, za wczorajszą pomoc przy oczyszczaniu rynien na kościele z liści, usuwanie uschniętych gałęzi i wykonane prace porządkowe.

2. Również serdecznie dziękujemy wszystkim Parafianom, za ofiary pieniężne z ubiegłej niedzieli na dzieło rozbudowy kościoła i dalszą spłatę długu. Parafianie złożyli 10.750 zł. Bóg zapłać !

3. Nabożeństwa różańcowe ku czci NMP : dla dzieci – od poniedziałku do piątku o godz. 17.15, dla młodzieży i dorosłych po wieczornej mszy o 18.30. W niedziele o godz. 17.00. Serdecznie zachęcamy do tej Maryjnej modlitwy.

4. Koło Biblijne zaprasza na spotkanie do Domu Parafialnego jutro o godz. 19.00. W Roku Wiary, zapraszamy chętne osoby, aby pogłębiać swoją wiedzę na temat Pisma świętego.

5. W środę Nowenna ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 18.00.

6. Na stoliku przy wyjściu są już wyłożone kartki na Wypominki listopadowe za zmarłych z naszych rodzin. Prosimy wypisywać w domu imiona swoich zmarłych i  wrzucać do skarbon pod chórem.

7. Przy wyjściu u ministrantów zbierane są datki do puszek na misje. Bóg zapłać za wsparcie niełatwej pracy misjonarzy na innych kontynentach.

8. Za tydzień, po raz czwarty przez Wrocław przejdzie Marsz Mężczyzn, organizowany przez mężczyzn ze wspólnoty naszej Parafii –  AGALLIASIS – oraz innych wspólnot Wrocławia.
W niedzielę 27 X 2013 wyjdą oni na ulice miasta, by głośno mówić o konieczności życia wiernego Bogu i Rodzinie. Wyjdą by dać świadectwo swej wiary i pokazać, że jest wielu takich, którzy żyją zgodnie z Ewangelią, nie tylko w życiu osobistym, ale też zawodowym i publicznym. Dlatego Wspólnota AGALLIASIS, zwraca się do każdego z panów naszej Parafii :  jeśli te wartości nie są Ci obojętne, dołącz do tego Marszu, który w niedzielę 27 X 2013 rozpocznie się Eucharystią o 14:00 w kościele Garnizonowym, a po przemarszu przez Rynek zakończy rodzinnym koncertem i błogosławieństwem biskupa.

W gablocie zostały wywieszone plakaty, a na stoliku wyłożone ulotki o tym wydarzeniu.

9. We wtorek – 22 października – będziemy wspominać w liturgii Kościoła – bł. Jana Pawła II. Pamiętajmy w tym dniu o naszym szczególnym Rodaku, dziękując Panu Bogu za jego życie i osobę oraz za to wszystko, co zrobił dla naszej Ojczyzny.

10. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.