Ogłoszenia Parafialne: 31 Niedziela zwykła – 03.11.2013

1.  Nabożeństwa wypominkowe za naszych drogich zmarłych będą w tygodniu o 17.30. Dzisiaj nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca połączone z Wypominkami o 17.00. Serdecznie zapraszamy do udziału.

2. Jeszcze w tych dniach możemy wypisać czytelnie imiona swoich bliskich zmarłych na kartkach do Wypominek – są na stolikach przy wyjściu. Prosimy wrzucać je do skarbon pod chórem, abyśmy polecali Panu Bogu naszych Drogich zmarłych na nabożeństwach i podczas Mszy św. wypominkowych, sprawowanych do 9 listopada włącznie.

3. Koło Misyjne spotka się w środę po Nowennie w Domu Parafialnym.

4. Stowarzyszenie Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo spotka się w czwartek na Mszy św. wieczornej o 18.00, a potem w Domu Parafialnym. W związku z tym, iż wiele osób w naszej Parafii potrzebuje pomocy materialnej, dzisiaj do puszek przy wyjściu, zbierane będą wolne datki na działalność Parafialnego Stowarzyszenia Miłosierdzia na rzecz pomocy ubogim z naszej Parafii. Taką kwestę Stowarzyszenie to będzie organizować zawsze w ostatnią niedzielę danego miesiąca. Grupa ta bardzo serdecznie dziękuję za każdy datek na cel miłości miłosiernej ludziom w potrzebie.

5. Chorych odwiedzą księża z Najświętszym Sakramentem – wyjątkowo ze względu na Uroczystość Wszystkich Świętych – w drugim tygodniu listopada – czyli w piątek 8 listopada – od godz. 9.00.

6.  Kandydaci na ministrantów swoje spotkanie będą mieli w sobotę o godz. 9.00 tutaj w kościele. Prosimy Rodziców o przysyłanie swoich synów na zbiórki i dopingowanie w służeniu starszych ministrantów przy Ołtarzu