Ogłoszenia Parafialne: Boże Narodzenie – 25.12.2013

Drodzy Parafianie i wszyscy Goście !!!

         My, Księża Misjonarze św. Wincentego a Paulo, pragniemy w tym jakże radosnym dniu, złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech waszym udziałem stanie się wszelkie dobro i wszelkie ludzkie szczęście. Niech Bóg w osobie Jezusa Chrystusa pomnoży naszą wiarę. Niech darzy zdrowiem. Bądźmy więcej uśmiechnięci, bądźmy bardziej dla siebie serdeczni i doznajmy wszyscy jeszcze większej serdeczności od innych. Niech Boży Syn wszystkich Was błogosławi i strzeże w swej Boskiej Opatrzności teraz i przez cały Nowy Rok. Szczęść Wam Boże !!!

  1. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Panom, pomagającym ustawiać te duże choinki. Z serca dziękujemy Pani Joli Grabiec za ostateczny wystrój szopki oraz wszelkich dekoracji Bożonarodzeniowych w naszym kościele. Dziękujemy również osobom ze Stowarzyszenia Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo, za pomoc w rozprowadzaniu świec Caritasu, opłatków, kartek świątecznych. Dziękujemy Pani Krysi sprzątającej ten kościół na Święta. Dziękuję Panu kościelnemu, Panu Organiście, dzieciom śpiewającym i grającym kolędy przed Pasterkami i  Chórowi naszej Parafii. Wszystkim wyrażamy serdeczne  Bóg zapłać !!!
  2. Jutro drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. Msze jak w każdą Niedzielę – czyli o 7.30; 9.30; 10.30 w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Karmelkowej; o 11.00, 12.30 i 18.00.
  3. Jutro, ofiary na tacę będą przeznaczone na katolickie uczelnie w naszej Ojczyźnie.
  4. Od soboty – 28 XII – rozpoczniemy Wizytę Duszpasterską  czyli Kolędę. Plan jej w całości jest podany na stronie internetowej Parafii oraz na kartkach przy wyjściu. Kolęda w tygodniu zaczynać się będzie od godz. 16.00; w soboty do południa od godz. 9.00 i popołudniu od 15.00. W Niedzielę również od 15.00.
  5. Prosimy, aby w domach na stołach był przygotowany krzyż, świece, woda święcona – którą można zabierać z przedsionka kościoła.
  6. Raz jeszcze serdecznie zapraszamy wszystkie małżeństwa , które w tym roku obchodziły okrągły jubileusz swego małżeństwa tzn.5-10-15-25-30-40-50  i więcej na Mszę św. w Niedzielę Świętej Rodziny – 29 XII – o godz. 12.30. Po mszy św. odbędzie się spotkanie w Domu Parafialnym. Prosimy wciąż zapisywać się w zakrystii.
  7.  Prosimy nowe Rodziny w naszej Parafii, nowych mieszkańców Oporowa, o zapisywanie się także w zakrystii na wizytę duszpasterską – KOLĘDĘ – tak, aby nikogo w nowo wybudowanych domach czy blokach nie pominęli księża.