Ogłoszenia Parafialne: III Niedziela zwykła – 26.01.2014

1. Spotkanie grupy parafialnej z KREGU BIBLIJNEGO, odbędzie się w poniedziałek po Mszy św. wieczornej ok. 18.45 w Domu Parafialnym. Zapraszamy także nowe osoby do tego Kręgu, aby rozczytywać się i modlić Pismem świętym.

2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 18.00. Prosimy o wypisanie swoich intencji na kartkach. Po Nowennie odbędzie się spotkanie Apostolatu Maryjnego w Domu Parafialnym.

3. W pierwszą sobotę lutego – czuwanie nocne od 19.30 do 24.00, poświecone będzie modlitwie ekspijacyjnej za obrażanie Boga i Maryi w naszej Ojczyźnie oraz modlitwie błagalnej o uzdrowienie, uleczenie, ulgę w cierpieniu dla wszystkich chorych i cierpiących z naszej Parafii. Nabożeństwo to odbędzie się w dolnym kościele. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału.

4. W przyszłą Niedzielę, po Mszach św. o godz. 11.00 i 12.30, odbędzie się raz jeszcze koncert kolęd w wykonaniu scholi- MAŁY ASYŻ – z Parafii św. Karola Boromeusza. Zapraszamy. Natomiast o godz. 17.00 – zostanie odprawione nabożeństwo zmiany tajemnic Żywego Różańca. Za tydzień przypada także święto Ofiarowania Pańskiego tj. MB Gromnicznej. Prosimy przynieść ze sobą świece na Msze święte w Niedzielę.

5. Istnieje możliwość ofiarowania Parafii swojego 1% w rozliczeniu podatkowym z Urzędem Skarbowym i przekazania go poprzez Organizację Pożytku Publicznego – Fundację wspierającą wrocławskie Parafie. Prosimy Was po wsparcie swojej Parafii również i w ten sposób. Dokładne informacje, jak to zrobić są umieszczone na dole strony w artykule o przekazaniu 1%.

Wystarczy w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego PIT wpisać numer:  KRS 0000080096-29

6. W minionym tygodniu odszedł do wieczności z naszej Parafii śp. Maciej Sarapata ….  Dobry Jezu, a nasz Panie …