Ogłoszenia Parafialne: IV Niedziela zwykła – 02.02.2014 – Ofiarowanie Pańskie

1. Nabożeństwo zmiany Tajemnic Żywego Różańca dzisiaj o godz. 17.00.

2. W poniedziałek Msza św. wypominkowa o godz. 18.00. Prosimy wypisać imiona swoich bliskich zmarłych na kartkach, aby księża mogli je odczytać przed Mszą św. i polecić tych zmarłych Miłosierdziu Bożemu.

3. Panów, którzy mogliby nam pomóc rozebrać szopkę, usunąć choinki z kościoła, prosimy o pomoc i przyjście tu do kościoła we wtorek po Mszy św. wieczornej ok. 18.30.

4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 18.00. Prosimy o wypisanie swoich intencji na kartkach. Po Nowennie odbędzie się spotkanie Koła Misyjnego w Domu Parafialnym.

5. Kandydaci do Bierzmowania będą mieli swoje spotkanie w najbliższy, I czwartek miesiąca na Mszy św. o godz. 18.00.

6. Również w ten czwartek – ks. proboszcz zaprasza na spotkanie Stowarzyszenie Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo, na Mszę św. o 18.00 i potem do Domu Parafialnego.

7.W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek m-ca lutego. W I piątek spowiedź dla dzieci od godz. 16.00, a o 16.30 Msza dla nich. Od 17.30 spowiedź dla młodzieży i dorosłych.

8. Chorych w Parafii odwiedzą księża z Najświętszym Sakramentem w I piątek –  7 lutego od godz. 9.00-tej.

9. Na stronie internetowej Parafii św. Anny, została podana informacja o możliwości ofiarowania Parafii swojego 1% w rozliczeniu podatkowym z Urzędem Skarbowym i przekazania go poprzez Organizację Pożytku Publicznego – Fundację wspierającą wrocławskie Parafie. Prosimy Was po wsparcie swojej Parafii również i w ten sposób. Dokładne informacje, jak to zrobić są umieszczone na stronie internetowej naszej Parafii: ( www.swanna-wroclaw.pl )

Wystarczy w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego PIT wpisać numer:

KRS 0000080096-29

10. W minionym tygodniu odszedł do wieczności z naszej Parafii śp. Stefan Magnuszewski  ….  Dobry Jezu, a nasz Panie …