Ogłoszenia Parafialne: VI Niedziela zwykła – 16.02.2014

1. Od jutra rozpoczynają się w naszym województwie ferie zimowe. Życzymy dzieciom, młodzieży i rodzinom naszej Parafii, miłych chwil spędzonych na powietrzu, z radością na twarzach i z miłością w sercach. Pamiętajmy o Bogu, codziennym pacierzu i o swoim bezpieczeństwie. Szczęść Boże wszystkim wyjeżdżającym na ferie.

2. Serdecznie dziękujemy wszystkim Parafianom, za ofiary pieniężne z ubiegłej niedzieli na dzieło rozbudowy kościoła i dalszą spłatę długu. Parafianie złożyli 9.400 zł. Bóg zapłać !

3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 18.00. Prosimy o wypisanie swoich intencji na kartkach.

4. Na stronie internetowej Parafii św. Anny, została podana informacja o możliwości ofiarowania Parafii swojego 1% w rozliczeniu podatkowym z Urzędem Skarbowym i przekazania go poprzez Organizację Pożytku Publicznego – Fundację wspierającą wrocławskie Parafie. Prosimy Was po wsparcie swojej Parafii również i w ten sposób. Dokładne informacje, jak to zrobić są umieszczone na stronie internetowej naszej Parafii

Wystarczy w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego PIT wpisać numer: KRS 0000080096-29

5.Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu. Jest do nabycia jeszcze tygodnik NIEDZIELA – z zeszłego tygodnia, a w nim artykuł o naszej Parafii.

6. OGŁOSZENIE OPOROWSKIEJ PRZYCHODNI LEKARSKIEJ:

W najbliższy wtorek – 18 lutego – w przychodni przy ul. Śniegockiego 15, w godz. od 8.00 do 11.00 zaplanowana jest akcja profilaktycznych badań. Przychodnia zachęca wszystkich do skorzystania z tych badań. Szczegóły prowadzonych badań i numer telefonu do tej placówki medycznej, są podane w gablocie przed kościołem.

7. W minionym tygodniu odeszła do wieczności z naszej Parafii śp. Maria Kurowska….  Dobry Jezu, a nasz Panie …