OGŁOSZENIA PARAFIALNE XII Niedziela zwykła 22.06.2014

1. Trwa oktawa Bożego Ciała. Zapraszamy na codzienną procesję z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła i śpiewem litanii do NSPJ o 18.30. Dzisiaj w niedzielę na godz. 17.30.

2.  Stowarzyszenie Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo, pomagające ubogim w naszej Parafii, pragnie zorganizować w dniu 5 lipca br. spotkanie dla osób starszych i samotnych z naszej Parafii. Prosimy Parafian o zgłaszanie takich osób w zakrystii. Chcemy im umilić wspólnie spędzony czas w gronie innych osób, aby nie czuli się samotni i opuszczeni. Będzie dla nich Msza św. i poczęstunek na terenie Parafii.

Również osoby z tego Stowarzyszenia, czekają w każdą środę na ludzi w potrzebie w Domu Parafialnym w godz. od 17.00-18.00. Pragną oni zorganizować loterię fantową na rzecz ubogich w ramach pikniku oporowskiego w dniu 13 września. Stąd zwracają się z prośbą do Parafian o przynoszenie różnych fantów na taką loterię w środy.

Spotkanie wszystkich osób ze Stowarzyszenia Miłosierdzia odbędzie w poniedziałek o 19.00 w Domu Parafialnym. W przyszłą niedzielę – jako ostatnią miesiąca – będą zbierane datki do puszek przez Stowarzyszenie Miłosierdzia na rzecz ubogich z naszej Parafii.

3.  Koło biblijne swoje ostatnie spotkanie przed wakacjami będzie miało również w poniedziałek o 19.00 w Domu Parafialnym.

4.  Rodziców ministrantów wyjeżdżających na wakacje nad polskie morze, zapraszamy na spotkanie z ks. opiekunem w środę o 19.00 do Domu Parafialnego.

5.  W najbliższą środę na Nowennie swój jubileusz  25 lat kapłaństwa, obchodzić będą księża misjonarze z naszego Zgromadzenia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6.  W dzisiejszą niedzielę, ministranci naszej Parafii, zbierają wolne datki do puszek na wakacyjny wyjazd nad polskie morze. Ministranci serdecznie dziękują wszystkim ofiarodawcom.

7.  W piątek – 27 czerwca – przypada Uroczystość NSPJ. W tym dniu w całym kościele polskim trwać będą modlitwy o świętość kapłanów i za kapłanów. Po porannej i wieczornej Mszy św. w nasze Parafii, będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy w tych intencjach. Prosimy również o modlitwy indywidualne.