OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 27 Niedziela zwykła – 05.10.2014

1. Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca odprawimy dzisiaj o godz.17.15

2.W poniedziałek o 18.00 Msza św. wypominkowa z racji I poniedziałku miesiąca. Prosimy wypisać imiona swoich bliskich zmarłych na kartkach.

3. Koło Biblijne będzie miało swoje pierwsze spotkanie po przerwie wakacyjnej w poniedziałek po wieczornym Różańcu ok. godz. 19.15 w Domu Parafialnym.

4. W środę na Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 18.00, rozpoczniemy bezpośrednie przygotowanie do Uroczystości Konsekracji naszej świątyni. Poprowadzi je ks. proboszcz Dariusz Dobbek CM. Na godz. 21.00 zapraszamy na Apel Jasnogórski połączony z Różańcem św. Stąd przez trzy dni – środa , czwartek, piątek – różaniec dla dorosłych będzie podczas Apelu Jasnogórskiego. W czwartek i piątek dodatkowa Msza św. o godz. 9.00.

Cały program tych trzech dni, został podany na wydrukowanych kartkach wyłożonych na stoliku i na stronie internetowej naszej Parafii.

5. W piątek zapraszamy po wieczornej Mszy św. ok. godz. 19.00 na wykład i pokaz multimedialny historii Oporowa i dwóch kościołów Oporowa. Poprowadzi ten wykład tu w kościele ks. Stanisław Rospond CM.

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału w tych ważnych programach naszej Parafii.

6. W sobotę – 11 października – przeżywać będziemy Uroczystość Konsekracji naszego kościoła. O godz. 11.00 – Msza św. z udziałem ks. Arcybiskupa Metropolity Wrocławskiego Józefa Kupnego. Zostaną namaszczone olejem krzyżma św.: ołtarz i ściany tej świątyni. Ks. Arcybiskup odsłoni także pamiątkową tablicę – upamiętniającą to nasze wydarzenie.

Popołudniu o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie z ks. Arcybiskupem tutaj w kościele. Zapraszamy Was Drodzy Parafianie. Zapraszamy wszystkie grupy, jakie działają przy tutejszej Parafii na godz. 16.00. Wszystko to w ramach wizytacji kanonicznej naszego dekanatu, która odbywa się co 5 lat.

W sobotę nie będzie Mszy św. o godz. 7.00.

7. W przyszłą niedzielę ofiary na tacę, przeznaczone będą na dzieło rozbudowy kościoła i dalszą spłatę długu. Już dzisiaj dziękujemy za wszelką okazywaną pomoc i wyrozumiałość.

8. W minionym tygodniu do wieczności odeszli z naszej Parafii – śp. Zbigniew Strzałkowski i śp. Marta Sipurzyńska.

9. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego.