OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 31 Niedziela zwykła – 02.11.2014 Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

1. Zapraszamy na nabożeństwa wypominkowe za naszych drogich zmarłych: dzisiaj o godz. 17.15, a w tygodniu o 17.30. Następnie będzie sprawowana Msza św. w intencji tych polecanych zmarłych , których imiona będą wyczytywane podczas Wypominek.

2. Można jeszcze przez najbliższy tydzień wypisywać na kartkach imiona swoich zmarłych i wrzucać te kartki do skarbon przy wyjściu z kościoła.

3. W środę o 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Przypominamy, iż w każdą środę przed Nowenną w godz. od 17.00 do 18.00 można uzyskać pomoc od osób pełniących dyżury w ramach Stowarzyszenia Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo. Zapraszamy w tym dniu do Domu Parafialnego osoby w potrzebie.

4.  W najbliższy I-y czwartek listopada, odprawimy przed samą Mszą św. nabożeństwo do Boga przez pośrednictwo św. JPII przed obrazem św. papieża Polaka. Uprzejmie prosimy o wypisanie swoich intencji do św. JP II na kartkach.

W czwartek także po Mszy św., odbędzie się spotkanie Stowarzyszenie Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo w Domu Parafialnym. Zapraszamy wszystkich członków tego koła.

5. Nocna adoracja związana z I-ą sobotą danego miesiąca – odbędzie się wyjątkowo      8 listopada. Natomiast nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca w przyszłą niedzielę – 9 listopada o 17.15.

6. W przyszłą niedzielę ofiary na tacę, przeznaczone będą na dzieło rozbudowy kościoła i dalszą spłatę długu. Już dzisiaj dziękujemy za wszelką okazywaną pomoc i wyrozumiałość.

7. Zachęcamy Parafian do zamawiania już intencji Mszy św. na 2015 rok. Można także sobie już rezerwować Msze na swoje jubileusze małżeńskie, imieniny czy urodziny. Pamiętajmy zawsze o możliwości zamówienia Mszy św. gregoriańskich za swoich bliskich zmarłych.

8.Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego.