OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 32 Niedziela zwykła – 09.11.2014

1. Raz jeszcze składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary pieniężne na tacę z przeznaczeniem na dzieło rozbudowy kościoła i dalszą spłatę długu. Dziękujemy również serdecznie za wszelkie wpłaty bankowe na konto parafialne.

2. Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca odprawimy dzisiaj o godz. 17.15. Serdecznie zapraszamy.

3. Można jeszcze do jutra włącznie wypisywać imiona zmarłych na Wypominki. Jutro – w poniedziałek – o 17.30 odprawimy ostatnie już nabożeństwo wypominkowe za naszych drogich zmarłych.

4. W środę o 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Przypominamy, iż w każdą środę przed Nowenną w godz. od 17.00 do 18.00 można uzyskać pomoc od osób pełniących dyżury w ramach Stowarzyszenia Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo. Zapraszamy w tym dniu do Domu Parafialnego osoby w potrzebie.

5.Kandydaci do przyjęcia sakramentu bierzmowania będą mieli swoje spotkanie w najbliższy czwartek – 13 listopada – o godz. 18.00 w kościele.

6.Serdecznie zachęcamy chłopców z III klas Szkoły Podstawowej i starszych, do wstąpienia w szeregi ministrantów. Prosimy Rodziców i Dziadków o pomoc w zachęcaniu synów i wnuków. Pierwsza zbiórka organizacyjna z ks. Jakubem odbędzie się w sobotę – 15 listopada o godz. 9.00 w zakrystii kościoła.

7. Zachęcamy Parafian do zamawiania już intencji Mszy św. na 2015 rok. Można także  już rezerwować Msze św. na swoje jubileusze małżeńskie, imieniny czy urodziny. Pamiętajmy zawsze o możliwości zamówienia Mszy św. gregoriańskich za swoich bliskich zmarłych.

8.Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego.