OGŁOSZENIA PARAFIALNE 4 Niedziela zwykła – 01.02.2015

  1. Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca odprawimy dzisiaj o godz. 17.15. Zapraszamy serdecznie.
  1. W poniedziałek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – w Polsce znane jako dzień Matki Bożej Gromnicznej. Będzie to także światowy dzień Życia Konsekrowanego. Usłyszymy w tym dniu w kościołach całej Polski – list Episkopatu Polski. W naszym kościele Msze św. będą o godz. 7.00; 9.00 i 18.00. Prosimy przynieść ze sobą w tym dniu świece.
  1. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
  1. W najbliższy I czwartek miesiąca modlić się będziemy przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II przed Jego obrazem o godz. 18.00. Uprzejmie prosimy o wypisanie swoich próśb w specjalnej księdze wyłożonej na pulpicie przed obrazem papieża Polaka. Zostanie także odprawiona Msza św. wieczorna w tych intencjach. Zapraszamy do licznego udziału. Prosimy o szczególny udział wszystkich członków Stowarzyszenie Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo.
  1. Chorych odwiedzą księża z Najświętszym Sakramentem w I piątek od godz. 9.00.

W I piątek spowiedź św. rano o godz. 7.00. Popołudniu dla dzieci od godz. 16.00. O 16.30 msza św. dla nich. Spowiedź popołudniowa dla młodzieży i dorosłych będzie od godz. 17.30. Msza św. z udziałem wspólnoty Agalliasis będzie w tym dniu o godz. 20.00.

  1. W I sobotę lutego o godz. 7.00 Msza św. wynagradzająca NSPJ i Niep. Sercu Maryi, z prośbą o zatwierdzenie w całym Kościele I sobót m-ca oraz o błog. Boże na wieczorną adorację. Również w najbliższą sobotę – 7 lutego – rozpocznie się wieczorna adoracja Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie wg. nowego programu. O 19.00 będzie różaniec z modlitwami. O 19.30 możliwość prywatnej cichej adoracji Pana Jezusa wystawionego w monstrancji. O 20.00 Msza św., a o 21. 00 Apel Jasnogórski z końcowym błogosławieństwem. Zapraszamy wszystkich Parafian, aby w cichej-prywatnej rozmowie z Jezusem, wypraszać sobie, swoim rodzinom – potrzebne Boże łaski.
  1. Na stronie internetowej Parafii św. Anny i w gablotach, została podana informacja o możliwości ofiarowania Parafii swojego 1% w rozliczeniu podatkowym z Urzędem Skarbowym i przekazania go poprzez Organizację Pożytku Publicznego – Fundację wspierającą wrocławskie Parafie. Prosimy Was o wsparcie swojej Parafii również i w ten sposób. Dokładne informacje, jak to zrobić są umieszczone w gablotach i na stronie internetowej naszej Parafii: ( www.swanna-wroclaw.pl )

Wystarczy w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego PIT wpisać numer:

KRS 0000080096