OGŁOSZENIA PARAFIALNE 5 Niedziela zwykła – 08.02.2015

  1. Raz jeszcze składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary pieniężne na tacę z przeznaczeniem na dzieło rozbudowy kościoła i dalszą spłatę długu. Dziękujemy również za wszelkie wpłaty bankowe na konto parafialne.
  1. Krąg Biblijny zaprasza na swoje kolejne spotkanie w poniedziałek o godz. 18.45 do Domu Parafialnego. Zapraszamy nowe osoby, które pragną poznawać Pismo św. i nim się modlić.
  1. We wtorek o 18.00 Msza św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam. Po skończonej Mszy św. odbędzie się spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja w Domu Parafialnym.
  1. W środę – 11 lutego – przypada światowy Dzień Chorego. Zapraszamy wszystkich chorych, starszych na Mszę św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych na godz. 9.00. Prosimy rodziny, sąsiadów o pomoc w przywiezieniu do kościoła na tą godzinę swoich chorych – starszych Rodziców, krewnych, sąsiadów.
  1. W najbliższy czwartek –12 lutego– zostanie raz jeszcze wyświetlony film pt. BÓG NIE UMARŁ na prośbę wielu Parafian. Projekcja odbędzie się w Domu Parafialnym o godz. 18.30. Film pokazuje problematykę, jak udowodniać, że Bóg jest, że nie umarł. Zachęcamy i zapraszamy do licznego udziału, by zobaczyć dobre, wartościowe kino z konkretnym przesłaniem.
  1. Kandydaci do przyjęcia sakramentu Bierzmowania będą mieli swoje kolejne spotkanie w czwartek na Mszy o 18.00.
  1. Na stronie internetowej Parafii św. Anny i w gablotach, została podana informacja o możliwości ofiarowania Parafii swojego 1% w rozliczeniu podatkowym z Urzędem Skarbowym i przekazania go poprzez Organizację Pożytku Publicznego – Fundację wspierającą wrocławskie Parafie. Prosimy Was o wsparcie swojej Parafii również i w ten sposób. Dokładne informacje, jak to zrobić są umieszczone w gablotach i na stronie internetowej naszej Parafii: ( www.swanna-wroclaw.pl )

Wystarczy w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego PIT wpisać numer:

KRS 0000080096

  1. W przyszłą niedzielę, zbierane będą wolne datki do puszek na rzecz wrocławskiego Hospicjum. Wolontariusze będą stali z puszkami po Mszach św. przed kościołem. Jest to akcja z rekomendacją ks. Arcybiskupa Józefa Kupnego.
  1. W minionym tygodniu odszedł do wieczności nasz parafianin: śp. Jerzy Gubernat