OGŁOSZENIA PARAFIALNE I Niedziela Wielkiego Postu – 22.02.2015

  1. Nabożeństwa wielkopostne odprawiamy: w piątki Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.00, a dla młodzieży i dorosłych o 18.30 po Mszy św. wieczornej. W Niedziele Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15.
  1. Krąg Biblijny zaprasza na swoje kolejne spotkanie w poniedziałek o godz. 18.45 do Domu Parafialnego.
  1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 18.00. Po Nowennie spotkanie Apostolatu Maryjnego w Domu Parafialnym.
  1. W najbliższy czwartek –26 lutego– zostanie wyświetlony kolejny wartościowy film pt. ZIEMIA MARYI . Projekcja odbędzie się w Domu Parafialnym o godz. 18.30. Zachęcamy i zapraszamy do licznego udziału, by zobaczyć dobre, wartościowe kino z konkretnym przesłaniem.
  1. Informujemy Parafian o możliwości spotkania się z przedstawicielami Rady Parafialnej w każdy ostatni czwartek miesiąca w godz. 18.30-19.30 w Domu Parafialnym. Dyżurujący parafianie, zapraszają osoby zatroskane o dobro naszej Parafii do konstruktywnych rozmów. Rada Parafialna zaprasza już w najbliższy czwartek.
  2. W dzisiejszą niedzielę zbierane będą wolne datki do puszek na rzecz pomocy ludziom w potrzebie z naszego najbliższego otoczenia. Stowarzyszenie Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo serdecznie dziękuje za każdy dar serca.

Przypominamy, iż w każdą środę przed Nowenną w godz. od 17.00 do 18.00 można uzyskać pomoc od osób pełniących dyżury w ramach Stowarzyszenia Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo. Zapraszamy w tym dniu do Domu Parafialnego osoby w potrzebie.

  1. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego.
  1. W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza parafianka śp. Serafina Rabenda