OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela Wielkiego Postu – 08.03.2015

  1. Raz jeszcze składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary pieniężne na tacę z przeznaczeniem na dzieło rozbudowy kościoła i dalszą spłatę długu. Dziękujemy również za wszelkie wpłaty bankowe na konto parafialne.
  1. Nabożeństwa wielkopostne odprawiamy: w piątki Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 00, a dla młodzieży i dorosłych o 18.30 po Mszy św. wieczornej. W Niedziele Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15.
  1. Krąg Biblijny zaprasza na swoje kolejne spotkanie w poniedziałek o godz. 18.45 do Domu Parafialnego.
  1. We wtorek o 18.00 Msza św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam. Po skończonej Mszy św. odbędzie się spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja w Domu Parafialnym.
  1. W środę o 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Przypominamy, iż w każdą środę przed Nowenną w godz. od 17.00 do 18.00 można uzyskać pomoc od osób pełniących dyżury w ramach Stowarzyszenia Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo. Zapraszamy w tym dniu do Domu Parafialnego osoby w potrzebie.
  1. Parafia zaprasza na kolejny-wartościowy film pt. Bezcenny Dar. Film pokazuje jak trudno zauważyć prawdziwe wartości w życiu tym ludziom, którzy, zapatrzeni w siebie i dobra materialne, zatracili już na nie wrażliwość lub w ogóle ich nie znają. Jednak na tych, którzy podejmą ten wysiłek czeka na końcu ów “Bezcenny Dar”. Projekcja odbędzie się w czwartek o 30 w Domu Parafialnym.
  1. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego.
  1. W minionym tygodniu odeszła do wieczności : śp. Krzysztofa(ona) Wasiuta …