OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela Wielkiego Postu – 15.03.2015

  1. Zapraszamy dzisiaj jeszcze na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15.
  1. W czwartek przypada uroczystość św. Józefa – oblubieńca NMP. Zapraszamy w tym dniu na Msze św., aby pomodlić się w różnych naszych intencjach, przez wstawiennictwo tego wielkiego patrona.
  1. Koło Dzieci Maryi zaprasza na swoje spotkanie w sobotę o godz. 10.00 do domu parafialnego.
  1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary pieniężne z ubiegłej niedzieli na rzecz dzieła rozbudowy naszego kościoła. Taca budowlana wyniosła 9.350 zł. Udało się zapłacić rachunek za gaz i spłacić kolejną ratę długu parafialnego z tytułu budowy kościoła.
  1. U pań ze Stowarzyszenia Miłosierdzia, można nabywać jeszcze paschaliki na Wielkanoc i ciekawe książki na rzecz pomocy biednym w Parafii. Wszystko to przy wyjściu z kościoła.
  1. Za tydzień, na wszystkich Mszach św., rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne w naszej Parafii. Poprowadzi je misjonarz z Włoch – biblista – ks. Bartosz Pikul CM.

Prosimy rodziców dzieci i młodzieży, aby dopilnować obecności swoich dzieci na praktykach rekolekcyjnych popołudniowych tutaj w kościele. Cały plan rekolekcji został już umieszczony na stronie internetowej parafii, wypisany na kartach na stolikach i umieszczony w gablotach przed kościołem.

Prosimy zabrać plan rekolekcji przy wyjściu.

  1. Jak co roku, ośmielamy się prosić o dowolne ofiary pieniężne na kwiaty do Bożego Grobu. Można je wrzucać do skarbon przy wyjściu.
  1. W przyszłą niedzielę zbierane będą wolne datki do puszek na rzecz pomocy ludziom w potrzebie z naszego najbliższego otoczenia. Stowarzyszenie Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo serdecznie dziękuje za każdy dar serca.