OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Bożego Miłosierdzia – 12.04.2014

  1. Raz jeszcze składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary pieniężne na tacę z przeznaczeniem na dzieło rozbudowy kościoła i dalszą spłatę długu. Dziękujemy również za wszelkie wpłaty bankowe na konto parafialne.
  1. Dzisiaj, w Niedzielę Miłosierdzia Bożego o godz. 00 odprawimy wspólne-parafialne nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, połączone ze zmianą Tajemnic Żywego Różańca. Zapraszamy wszystkich Parafian, a w sposób szczególny czcicieli Bożego Miłosierdzia i Członków Żywego Różańca.
  1. Krąg Biblijny spotka się jutro – w poniedziałek w Domu Parafialnym o godz. 18.45.
  1. Msza św. w int. Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam będzie odprawiona we wtorek o 18.00. Następnie odbędzie się spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja w domu parafialnym.
  1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 18.00.
  1. W sobotę odbędzie się z inicjatywy Koła Kręgu Biblijnego tzw. Maraton Biblijny w godz. od 12.00 do 18.00. W tym czasie będzie czytane non stop Słowo Boga z Księgi Mądrości, Ewangelii św. Marka, św. Łukasza, św. Jana i księgi Pieśni nad Pieśniami. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian i poszczególne grupy parafialne.
  1. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować ofiarodawcom naszej Parafii za pomoc finansową w odnowieniu figury Pana Jezusa leżącego w grobie. Jest to stara, zabytkowa figura i wymagała już gruntownej odnowy. Bóg zapłać.
  1. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego.
  1. W przyszłą Niedzielę – 19 kwietnia – po wszystkich Mszach św., dzieci ze Szkoły Podstawowej nr. 15 przy ul. Solskiego, wraz ze swoim nauczycielem, kwestować będą na rzecz chorych dzieci w Hospicjach Domowych. Wszystko to w ramach akcji Pola Nadzieli. Dziękują Wam za każdą złotówkę
  1. W minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej Parafii : śp. Wanda Świerczewska, śp. Teresa Krokowska, sp. Barbara Zakrzewska i śp. Leszek Łamasz.

PODARUJ   1%

dla swej Parafii

KRS 0000080096