OGŁOSZENIA PARAFIALNE VI Niedziela Wielkanocna – 10.05.2014

 1. Raz jeszcze składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary pieniężne na tacę, z przeznaczeniem na dzieło rozbudowy kościoła i dalszą spłatę długu. Dziękujemy również za wszelkie wpłaty bankowe na konto parafialne.
 1. Nabożeństwo majowe, odprawimy dzisiaj o godz. 17.30. W tygodniu majówka o 18.30 po wieczornej Mszy św.
 1. W tym tygodniu – od poniedziałku do czwartku – wypadnie tzw. Biały Tydzień dla dzieci I Komunii Świętej. Zapraszamy dzieci i Rodziców, na wieczorne Msze św. i śpiew litanii loretańskiej o 18.00.
 1. Msza św. w int. Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam, będzie odprawiona we wtorek o 18.00. Następnie odbędzie się spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja w domu parafialnym.
 1. W środę podczas Mszy nowennowej o 18.00, odbędzie się uroczyste przyjęcia nowych ministrantów do służby liturgicznej ołtarza. Serdecznie zapraszamy ich Rodziców i rodziny.
 1. Koło misyjne spotka się środę po Mszy św. nowennowej, w domu parafialnym.
 1. Próby liturgiczne dla dzieci przygotowujących się do Rocznicy I Komunii Świętej, odbędą się we wtorek i czwartek – 12 i 14 maja – o godz. 19.00 w kościele. Spowiedź dla dzieci rocznicowych i Rodziców, będzie w sobotę – 16 maja – o godz. 9.00.

Uroczystość Rocznicy I Komunii św., odbędzie się w przyszłą niedzielę – 17 maja – o godz. 11.00. Uprzejmie prosimy Parafian o wybieranie w tym dniu innej pory Mszy św. niż 11.00, aby kościół był wolny dla Rodzin dzieci Rocznicy Komunii Świętej.

 1. Biuro podróży MEDITERRANEUM, zaprasza na pielgrzymkę do Wilna i Kowna od 3-8 czerwca br. Szczegóły na plakacie przed kościołem.
 1. Począwszy od piątku – 15 maja – w ramach codziennego nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego przed poranną Mszą św., odprawiana będzie Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Zakończenie Nowenny w sobotę 23 maja br.
 1. W przyszłą Niedzielę – 17 maja – przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym dniu zostanie przeprowadzona kwesta do puszek na rzecz pomocy ofiarom trzęsienia ziemi w Nepalu. Pomoże CARITAS Polska naszej Archidiecezji i ludzie dobrej woli. Dziękujemy za pomoc.
 1. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej Parafii: śp. Łukaszewicz Wanda i śp. Antoniewicz-Nogaj Beatawieczny odpoczynek racz im dać Panie.