OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Zesłania Ducha Świętego – 24.05.2015

  1. Nabożeństwo majowe odprawimy dzisiaj o godz. 17.30. W tygodniu majówka o 18.30 po wieczornej Mszy św.
  1. Jutro – w poniedziałek – na godz.18.00 zostanie przywieziona do naszej Parafii kopia obrazu MB Częstochowskiej, którą śp. Kardynał Stefan Wyszyński ofiarował w 1963 roku polskim zakonom. Wszystko to w ramach trwającego Roku Życia Konsekrowanego. Zapraszamy do modlitwy poszczególne grupy parafialne i wszystkich Parafian w godzinach od 18.00 do 21.00. O godz. 21.00 zaśpiewamy wspólnie Apel Jasnogórski. Obraz będzie w naszej Parafii do wtorku 26 maja do godz. 17.00.

To doskonała okazja, aby modlić się za swoich księży, o nowych świętych kapłanów i za kochane mamy – bo dzień matki wypadnie we wtorek 26 maja.

We wtorek od 15.00 do17.00 modlić się będziemy wspólnie przed obrazem Królowej Polski za wszystkie mamy naszej Parafii. Zapraszamy !!!

  1. W środę o 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Po Nowennie odbędzie się spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  1. W najbliższą środę także, w ramach spotkań z wartościowym filmem, wyświetlimy film dokumentalny pod tytułem “Tam gdzie da się żyć”, pokazujący realia emigracji. Wielu Polaków, którzy pracują na sukces innych państw, ciągle myśli o powrocie do kraju. Tam odkryli wartość Polski, o której pięknie nam mówią. Projekcja w środę – 27 maja o 18:30 w domu parafialnym.
  1. W czwartek 28 maja o 18:00 zapraszamy wszystkich na kolejną już Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie. Poprowadzi ją wrocławski egzorcystao. Andrzej Smołka.

Skorzystajmy z mocy modlitwy.

  1. Rada Parafialna pragnie zorganizować cykl spotkań dla Seniorów naszej Parafii. Pierwsze spotkanie odbędzie się 15 czerwca o godz. 17.00 w domu parafialnym. Będziemy jeszcze przypominać Seniorom o tej propozycji.
  1. W przyszłą Niedzielę – 31 maja – usłyszymy list Metropolity Warszawskiego,    ks. Kazimierza Kardynała Nycza o Święcie Dziękczynienia. Zbierane będą ofiary pieniężne do puszek, na rzecz dokończenia budowy świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
  1. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.