OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10 Niedziela zwykła – 07.06.2015

 1. Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca, połączone ze śpiewem litanii ku czci NSPJ, odprawimy dzisiaj o godz. 17.30. W tygodniu śpiewamy litanię do NSPJ o 18.30 po wieczornej Mszy św.

Trwa oktawa Bożego Ciała. Zapraszamy na procesje wokół kościoła do czwartku włącznie po wieczornych Mszach.

 1. Msza św. w int. Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam, będzie odprawiona we wtorek o 18.00. Następnie odbędzie się spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja w domu parafialnym.
 2. W środę o 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

Przypominamy, iż w każdą środę przed Nowenną w godz. od 17.00 do 18.00 można uzyskać pomoc od osób pełniących dyżury w ramach Stowarzyszenia Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo. Zapraszamy w tym dniu do domu parafialnego osoby w potrzebie.

 1. Koło Misyjne spotka się w najbliższą środę po Nowennie w Domu Parafialnym.
 2. Stowarzyszenie Miłosierdzia św. Wincentego spotka się w czwartek – 11 czerwca – po wieczornej Mszy św. w Domu Parafialnym.
 3. Ks. Jakub odwiedzi chorych z Najśw. Sakramentem w najbliższy piątek od godziny 9.00.
 4. Przyszła niedziela będzie drugą miesiąca. Ofiary pieniężne będziemy zbierać na rzecz dalszej spłaty długu, związanego z dziełem rozbudowy naszego kościoła. Już dziś dziękujemy za zrozumienie i ofiarność serc.

W tym dniu również, ksiądz proboszcz przedstawi kolejne sprawozdanie finansowe i poinformuje Parafian o ważnych wydarzeniach, które czekają parafie św. Anny.

 1. Nabożeństwo fatimskie odprawimy w sobotę – 13 czerwca – o godz. 20.00. Zapraszamy do licznego udziału
 2. Rada Parafialna pragnie zorganizować cykl spotkań i różnych zajęć dla Seniorów naszej Parafii. Pierwsze spotkanie odbędzie się 15 czerwca o godz. 17.00 w domu parafialnym.
 3. W piątek obchodzić będziemy Uroczystość NSPJ. Ze względu na nią, nie będzie nas obowiązywała wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 4. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj będzie przeprowadzona kwesta do puszek na rzecz wakacyjnego wyjazdu ministrantów i dziewcząt z grupy Dzieci Maryi nad polskie morze.

Ministranci i Dzieci Maryi, serdecznie dziękują wszystkim Parafianom za dar serca.

 1. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.
 2. Grupa osób z naszej Parafii, pragnie pomóc choremu chłopcu na raka poprzez aukcje kwiatowe florystów. Stąd prośba do Parafian o przynoszenie dowolnych kwiatów pod nasz dom parafialny do ustawionych wiader z wodą w dniach:

w czwartek po południu (11.06)  w godzinach 17.45-19.30

lub w piątek rano (12.06), między 7.00 a 9.00.

Więcej informacji o możliwości pomocy temu 13-letnemu chłopcu z Wrocławia – na plakacie w gablotach.